Skip to main content

Facebook, ‘Swaylo’ isimli bir pazarlama aracının da yaratıcısı olan Threadsy’yi satın aldı. Satın almaya ilişkin detaylar açıklanmazken, Swaylo bağımsız bir yapı olarak faaliyetlerini sürdürmeye devam edecek. Threadsy daha önce August…


Facebook, ‘Swaylo’ isimli bir pazarlama aracının da yaratıcısı olan Threadsy’yi satın aldı.
Satın almaya ilişkin detaylar açıklanmazken, Swaylo bağımsız bir yapı olarak faaliyetlerini sürdürmeye devam edecek. Threadsy daha önce August Capital ve Maveron Capital gibi fon şirketlerinden de yatırım almıştı.
Threadsy, Facebook ve Twitter gibi farklı sosyal mecraları tek bir yerde topluyor. Servis daha sonra ücretli bir hale gelmişti. Şirketler, Swaylo sayesinde sosyal medyayı kullanarak yeni müşteriler bulmak adına ortaklık yapmaları gereken kişilerle iletişim haline geçebiliyorlar. 
Threadsy’nin kurucusu ve CEO’su Rob Goldman yaptığı açıklamada, Facebook ile yapılan anlaşmadan ötürü duyduğu memnuniyeti dile getirdi ve ekibine teşekkür etti. Goldman, anlaşmanın tamamlanmasının ardından Swaylo.com üzerinden Sway puanlarına ulaşmanın mümkün olmayacağını ancak SwayloPro’nun şu anki yatırımcıları tarafından yönetilen bağımsız bir yapı olarak faaliyetini sürdüreceğini belirtti.
(Kaynak: Hürriyet)