Skip to main content

Sosyal medya sayfalarınızda istenmeyen içerikleri ortadan kaldırmanın bir yolu olarak SimpleWash, kullanıcılara pratik bir kullanım sunuyor.  Önceden FaceWash olarak bilinen SimpleWash, istenmeyen içerikleri sayfanızdan kaldırmanıza olanak sağlıyor. Mashable’de yer alan habere…
Sosyal medya sayfalarınızda istenmeyen içerikleri ortadan kaldırmanın bir yolu olarak SimpleWash, kullanıcılara pratik bir kullanım sunuyor. 
Önceden FaceWash olarak bilinen SimpleWash, istenmeyen içerikleri sayfanızdan kaldırmanıza olanak sağlıyor. Mashable’de yer alan habere göre; Facebook ve Twitter için kullanılabilen uygulamanın kendi ana sayfasında adım adım yönlendirmelerle işlemin nasıl gerçekleşebileceği anlatılıyor.

Facebook sayfanızdan uygulamaya giriş yapıldığında, örneğin tek bir işlemde yapılan tüm yorumlar silinebiliyor. SimpleWash uygulamasında tüm içeriğinizi görüntüleyebilir, içlerinden kaldırmak istediğinizi seçebilir; doğrudan Facebook üzerinde yapılmış paylaşıma ulaşabilirsiniz. Sonrasında ise silmek ya da gizlemek seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz. 
SimpleWash uygulaması yalnızca kelime bazlı çalışıyor. İstenmeyen fotoğraflar için yine kendiniz bu işlemleri görmeniz gerekiyor. 
SimpleWash uygulamasının Twitter sürümü ise şu anda Beta’da hizmet veriyor.