Skip to main content

Evde spor yapabilmenin rahatlığını desteklemeyi hedefleyen Fit in Class, farklı branşlarda online canlı grup derslerine ev sahipliği yapıyor.

Tüm dünyayı etkileyen salgın nedeniyle hepimiz uzun bir süre evlerimize kapanmak zorunda kaldık. Spor salonlarına gidemediğimiz, hocalarımızla birebir çalışamadığımız bu süreçte egzersizlerimize ev ortamında devam etmeye çalıştık. Egzersizlerimize yenilikler katıp, farklı antrenmanlara merak sardık ve yeni sporlarla tanıştık. Hatta belki de bazılarımız evdeki hareketsizliği kırmak için ilk kez düzenli olarak spor yapmaya başladı. Aslında hepimiz farkında olmadan uzun bir süre daha sürecek olan ‘yeni normal’e adapte olmaya çalıştık ve hâlâ çalışıyoruz. Fit in Class, bu dönemi spor tutkunları için daha verimli hale getirmeyi amaçlayan bir projeyle karşımıza çıktı. Evde spor yapabilmenin rahatlığını desteklemeyi hedefleyen Fit in Class, farklı branşlarda online canlı grup derslerine ev sahipliği yapıyor.

Fit in Class’ta her spor meraklısının ihtiyacını karşılayacak grup derslerini bulmak mümkün. Yalnızca fit kalmak için dahil olabileceğiniz egzersiz programlarının yanı sıra sakinleşmenize yardımcı olacak Yoga eğitimlerine de aynı üyelik ile katılabilirsiniz. Online spor projesinde keşfedebileceğiniz bazı grup dersleri şöyle:

• Pilates
• Yoga
• Zumba
• Fitness
• Kick boks
• Fonksiyonel antrenman
• Body Fit
• Crunch

Fit in Class’ta eğitmenler arasından dilediğinizi seçebilmenin yanında dersler sırasında, merak ettiğiniz soruları sorabiliyorsunuz. Dilediğiniz sporun dilediğiniz dersine, size uygun olan herhangi bir saat aralığında Zoom üzerinden katılmak mümkün. Online olarak kullanılan platformun herhangi bir mobil uygulaması bulunmuyor. Bu yüzden mobil kullanımda da telefonunuzun tarayıcısını kullanmanız gerekiyor, fakat hareketleri daha rahat görebilmeniz için bilgisayarınızı kullanmanızı önerebiliriz.

Açılışa özel ilk ay ücretsiz

Fit in Class üyeliğinizi tamamladıktan sonra seçtiğiniz eğitimi platformun açılışına özel ilk ay ücretsiz olarak deneyebilirsiniz. Üyeliğinizi istediğiniz zaman sonlandırabileceğinizi de belirtelim. Fitt in Class’ı buradan inceleyebilirsiniz.