Skip to main content

Etstur’un Instagram fotoğraf yarışması “Tatil Yağmuru” Nisan 2015’te son buluyor

Etstur’un sosyal medyada #kesketatilolsa ve #etstur etiketleriyle yoluna devam eden yarışması Nisan 2015’te son bulacak. Her ay değişen ödüllerle yenilenen yarışmada daha fazla fotoğraf paylaşanların şansı artacak.

1 Aralık’ta başlayan kampanyanın Aralık ayı kazananları, jürinin oylamasıyla belirlenecek. Seyahat Yazarı ve Rehber Saffet Emre Tonguç, Fotoğraf Sanatçısı Mustafa Seven, Yayın Yönetmeni Şengül Balıksırtı ve Etstur Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Albaş’ın yer aldığı jüri, bir araya gelerek yarışmanın birinci etap kazanlarını belirleyecek. Kazananlar, yarışmanın internet sitesi kesketatilolsa.etstur.com adresinden de duyurulacak.

Etstur yarışmasında Aralık ayı kazananları şu ödüllere sahip olacak:

Birincilik ödülü: 2015’e özel çift kişilik 3 ayrı tatil (Erken Rezervasyon kampanyasına dahil olan 5 yıldızlı yurt içi otelde konaklama, özel jet ve helikopter ile otele transfer. Ayrıca business class uçak biletleri dahil olmak üzere 5 yıldızlı Serenade of the Seas gemisiyle Norveç Fiyortları seyahati ve Kıbrıs tatili.)

İkincilik ödülü: Yurt içinde 5 yıldızlı otelde 7 gece çift kişilik konaklama ve business class uçak biletleri

Üçüncülük ödülü: Yunan Adaları’nda çift kişiye 4 gecelik cruise tatili ve İzmir-İstanbul gidiş-dönüş bussiness class uçak biletleri