Skip to main content

BuzzMyVideos içerik üreticilerinden NDNG Enes Batur, Türkiye’de ilk kez Samsung Gear VR oyun deneyimini ekrana yansıtarak yaşattı

2015 Youtube ödülü ve Webrazzi 2015 En İyi Youtube kanalı kategorisi adayı Enes Batur’un oyun deneyimini yansıttığı video, ilk haftada 650.000’den fazla izlenmeye ulaştı ve 4.000’den fazla beğeni aldı.

Çektiği oyun videolarında eğlenceli üslubu ile dikkat çeken NDNG Enes Batur kanalının 1,1 Milyon takipçisi var ve videoları şimdiye kadar üç yüz milyondan fazla kez izlendi.

Online video yıldızlarının buluşma noktası olan BuzzMyVideos, Youtube partnerliği ile video içerik üreticilerini daha geniş ve global izleyici kitlelerine ulaştırıyor. Video içerik üretimini meslek edinmiş olan Vlogger, müzisyen, oyuncu, sanatçı, komedyen, güzellik & moda tutkunları ile çalışan BuzzMyVideos, hayranlarını artırmak konusunda onları destekliyor. Ayrıca, BuzzMyVideos içerik üretimi ve dağıtımı konusunda da kreatörlere yardımcı oluyor. Ağında 100 farklı ülkeden 5000’den fazla video içerik üreticisi üyesi bulunan BuzzMyVideos, Türkiye’de ise 500’ün üzerinde kreatör ile birlikte çalışıyor. BuzzMyVideos ağındaki içerik üreticilerinin aylık görüntülenme ve izlenme sayısı 600 milyonun üzerine ulaşıyor.

Londra merkezli BuzzMyVideos, 2012 yılında Google ve Youtube’da uzun yıllar çalışmış olan Paola Marionone ve Bengü Atamer tarafından kuruldu. 2014 yılının sonunda United Ventures’dan 2,5 milyon dolar A serisi yatırım alan BuzzMyVideos, ağındaki Youtube içerik üreticilerinin global takipçilerini artırmalarına ve video içeriklerini geliştirmelerine yardımcı oluyor.