Skip to main content

TaxiBUL, Türkiye pazarına giren ikinci taksi çağırma uygulaması olarak hayatına başladı.

TaxiBUL, kullanıcılarına taksinin şoför, araç, durak ve plaka bilgilerini sağlıyor. Ayrıca taksinin geliş süresi ve mesafesini harita üzerinden takip etmeyi olanaklı kılarak yolda, dışarıda taksi beklemeyi ortadan kaldırıyor.

TaxiBUL ile rezervasyon sırasında taksiye not da göndererek konum hakkında detaylı bilgi verilebiliyor. Ayrıca profil ayarlarından kişisel bilgilerinin görünürlüğü de açık ya da kapalı hale getirilebiliyor.

TaxiBUL’un kurucularından Mert Küçüközkan, “TaxiBUL uygulaması ile hem kullanıcıları hem de taksileri hedefleyerek, şehir içinde kolay ve güvenli ulaşım imkanı sunma fikri ile yola çıktık. Kullanıcılara hizmet sunmanın yanı sıra taksilerin de verimliliğini artırma ve onlara kazanç sağlamak hedefimiz.” açıklamasını yaptı.

TaxiBUL uygulaması tüm kullanıcılar için ücretsiz olup hem iPhone hem de Android cihazlar için indirilebiliyor. Taksiler için ise hiçbir ücret ve komisyon talep etmeyen TaxiBUL uygulamasını şoförler Android cihazlarına indirip uygulama içerisinden ön kayıt talebi göndererek sisteme kolayca başvurabiliyorlar.