Skip to main content

Türkiye’nin her ilçesinde yer alan 9.000’den fazla marketi ile perakende zinciri olan A101, “A101 Kapıda” uygulamasını, Türkiye genelinde kullanıma sundu.

Kampanyalarıyla ve teknoloji dünyasındaki uygun fiyata satışa sunduğu ürünleriyle gündeme gelen A101, e-ticaret dünyasına adım attığını geçtiğimiz Nisan ayında sizlerle paylaşmıştık.  Aynı gün içinde adrese teslimat özelliği ile öne çıkan “A101 Kapıda” uygulaması, Türkiye genelinde kullanıma sunuldu.

Türkiye’nin her ilçesinde yer alan 9.000’den fazla marketi ile perakende zinciri olan A101, 12.kuruluş yıldönümü olan 28 Nisan’da,  “A101 Kapıda” mobil uygulamasını başlatmıştı. Belli başlı şehirlerde başlayan uygulama artık 81 ilde kullanıma sunuldu.

“A101 Kapıda” mobil uygulaması ile üye girişi yapılarak kayıt olunduktan sonra, istenilen ürünler seçilip, uygun saat aralığı işaretlenerek cep telefonu üzerinden kolayca sipariş verilebiliyor. En yakındaki A101 marketinin stoklarından tedarik edilen ürünlerle aynı gün adrese teslimat sağlanıyor. Gıda (taze meyve sebze, et süt şarküteri ürünleri, bakliyat, unlu mamüller vb), temizlik, kozmetik, ofis&kırtasiye vb kategorilerdeki tüm ürünler uygulama üzerinden sipariş edilebiliyor.