Skip to main content

55’ten fazla ülkedeki faaliyetleriyle dünyanın önde gelen e.posta gönderim hizmet sağlayıcısı Apsis’in hizmet verdiği müşterilerin arasına Millenicom da katıldı. Telekom sektörünün öncü isimlerinden Millenicom’un abonelerine yönelik tüm bilgilendirme e.postaları Apsis’in…


55’ten fazla ülkedeki faaliyetleriyle dünyanın önde gelen e.posta gönderim hizmet sağlayıcısı Apsis’in hizmet verdiği müşterilerin arasına Millenicom da katıldı. Telekom sektörünün öncü isimlerinden Millenicom’un abonelerine yönelik tüm bilgilendirme e.postaları Apsis’in güçlü altyapısı üzerinden gönderilecek. 
E.posta gönderim hizmetleri alanında dünyanın saygın firmaları arasında yer alan Apsis, Türkiye’deki çalışmalarını ve müşteri portföyünü genişletmeye devam ediyor. Apsis’in hizmet verdiği müşterileri arasına Millenicom da katıldı. 
Millenicom, abonelerini bilgilendirme ve yeni kampanya duyuruları gibi gönderilerini Apsis sistemi aracılığıyla gerçekleştirecek.

2001 yılında İsveç’te kurulan Apsis, Türkiye’nin yanı sıra Danimarka, Hollanda, Finlandiya, Norveç, Çek Cumhuriyeti, Polonya ve Hong-Kong’daki ofisleri aracılığıyla 55’ten fazla ülkede 7 bin 500’ün üzerinde şirkete hizmet veriyor.