Skip to main content

E-ticarette bir üst seviyeyi hedefleyenleri sektörün en önemli temsilcileri ile buluşturacağımız, Mediacat & Facebook işbirliği ile hayata geçecek online e-ticaret eğitim programımız “E-commerce Excellence” başlıyor.

E-ticarette bir üst seviyeyi hedefleyenleri sektörün en önemli temsilcileri ile buluşturacağımız, yepyeni bir online eğitim programı ile karşınızdayız. Mediacat & Facebook işbirliği ile hayata geçecek, “E-commerce Excellence” adını verdiğimiz bu eğitim kapsamında katılımcılarımız, online alışverişte yükselen sektörlerden son trendlere, dijital pazarlamadan deneyim tasarımına, e-ticaretin tüm inceliklerini uzmanlarından dinleme şansına sahip olacaklar.

13 Ağustos’ta başlayacak olan programımız haftada bir defa olmak üzere 5 hafta boyunca sürecek. Eğitimler her hafta Perşembe günleri Microsoft Teams üzerinden gerçekleştirilecek.

Planladığımız program, e-ticarete ilgi gösteren kişiler için hem kariyer hem de girişimcilik fırsatları sunmayı hedefliyor. Pandemi döneminde de gördüğümüz üzere Türkiye’de e-ticaret alanında hâlâ çok büyük bir potansiyel var. Bu nedenle ekosistemimizin hem yeni iş fikirlerine ve modellerine hem de bu alanda yetişmiş, donanımlı iş gücüne ve yetkin e-ticaret yöneticilerine ihtiyacı var.

Bu programın amacı da e-ticaret sektöründe çalışan, bir e-ticaret girişimi olan ya da bu alanda temel bilgi sahibi olup da işini/markasını e-ticarete taşımak isteyen kişilere dijital pazarlamadan müşteri deneyimine e-ticaretin farklı alt başlıklarında bilgi ve donanım aktarmak olacak.

Katılımcı kontenjanının 40 kişi ile sınırlı olduğu ve tamamlayanların katılım belgesi alacağı program ile ilgili ayrıntılı bilgi almak ve kayıt olmak için şu linke tıklayabilirsiniz.