Skip to main content

E.C.A., Türkiye’nin ilk yerli Güvenli Yanma Teknolojisi özelliğine sahip tam yoğuşmalı kombi ürün gamını piyasaya sundu.

E.C.A., bu ürün gamındaki yeni modellerini tanıttı. E.C.A. 2016’da klima sektörüne de giriş yapacak. Markanın yeni klima ve kombi serileri önümüzdeki günlerde beğeniye sunulacak.

Elginkan Topluluğu bünyesinde E.C.A. markalı ısı sistemlerini üreten Emas Makina, ilk yerli üretim özelliğini taşıyan SCOT kombi serisinin yanı sıra 2016’da soğutma sektörüne de geniş bir ürün gamıyla giriş yapıyor.

İlk Yerli SCOT Teknolojisi

E.C.A.’nın yeni tam yoğuşmalı premiks kombisi Güvenli Yanma Teknolojisi (SCOT) ile farklı gaz tiplerine kendiliğinden adapte olma özelliği ile öne çıkıyor. Soft start ile sessiz yanma özelliğine sahip olan; Apple ve Android telefonlar ile de kumanda edilebilen E.C.A.’nın yeni kombisinde 24 kW, 30 kW, 35 kW kapasite seçenekleri bulunuyor. Doğalgaz ve LPG kullanma olanağı, kalorifer devresi için ECO modu ve kullanım suyu temininde tüketici alışkanlıklarını kaydeden COMFORT modu gibi kolaylıklar sunuyor. E.C.A. kombilerde, yatayda 7 metreye kadar Ø60/100 konsantrik baca kullanım olanağı bulunuyor. Gelişmiş parametre menüsüne sahip kombilerde, bu menü ile fan hızını değiştirerek baca boyunu arttırma imkanı yer alıyor.