Skip to main content

Doğuş Holding Kurumsal İletişim Bölüm Başkanlığı görevine Bahar Erbengi getirildi

 

Doğuş Holding Kurumsal İletişim Bölüm Başkanlığı görevine sektörün deneyimli isimlerinden Bahar Erbengi getirildi. Erbengi, yeni görevine 21 Mart 2016 tarihi itibarıyla başladı.

bahar erbengiBahar Erbengi, Bilkent Üniversitesi Siyasal Bilgiler bölümünden mezun olduktan sonra, 1993-2002 yılları arasına ABD’de telekomünikasyon ve basınla ilişkiler sektörlerinde iletişim alanında çalıştı. Eş zamanlı olarak Georgetown Üniversitesi’nde İletişim, Kültür ve Teknoloji yüksek lisansını tamamlayan Erbengi, 2003 yılında Türkiye’ye dönerek Turkcell Kurumsal İletişim ekibine katıldı. Erbengi, 2006 yılından itibaren Yıldız Holding’te sırasıyla Kurumsal İletişim Direktörü ve Kurumsal İletişim Genel Müdürü görevlerini yürüttü.

21 Mart 2016 tarihinde Doğuş Holding Kurumsal İletişim Bölüm Başkanı görevine başlayan Erbengi, Doğuş Holding’deki görevi kapsamında kurumsal iletişim stratejilerinin belirlenmesinden ve medya ilişkileri, kurumsal sosyal sorumluluk, sponsorluk gibi kurumsal iletişim faaliyetlerinin yönetiminden sorumlu olacak.