ETKİNLİK

Burcu Şahin | 26.04.2017 - 14:25

Dilara Koçak, Digital Age Summit’in “İyi Yaşam” marka elçisi oldu

Uzman Diyetisyen Dilara Koçak, 3-4 Mayıs'ta gerçekleşecek Digital Age Summit Summit’in “İyi Yaşam” marka elçisi oldu.

Dijital iş ve kültür dergisi Digital Age tarafından bu yıl 11’incisi düzenlenecek Digital Age Summit, bu yıl da dünyaca ünlü isimleri bizlerle buluşturmaya hazırlanıyor.

Yaptığı araştırmalar, yazdığı kitaplar ve yayınladığı programlarla tanınan Uzman Diyetisyen Dilara Koçak, Digital Age Summit’in “İyi Yaşam” marka elçisi oldu.

İ-nsansılaşan Teknolojinin konu alınacağı 3-4 Mayıs‘ta gerçekleşecek Digital Age Summit 2017, bu yıl 11’inci kez “Digital Humanization” teması ile gerçekleşiyor. 2 gün boyunca çevre dostu yemek seçimleri, iyi yaşam için uygulanabilir ipuçları, pratik öneriler Dilara Koçak tarafından hazırlanacak. Ayrıca özel rezervasyon ile katılımcılar, sabah kahvaltıları ve öğle yemeklerinde Koçak’a sorularını yöneltebilecek.

Uzman Diyetisyen Dilara Koçak, hayatımızdaki önceliklerimizi gözden geçirmemiz ve kendi değerlerimize sahip çıkmamız gerektiğine inanıyor. İnsan odaklı dijitalleşme süreci hızla devam ediyor, bu süreçte beslenme ve yaşadığımız hayatın kalitesini belirleyen “iyi yaşam”ın boyutları da değişiyor. Koçak teknolojiyi uzmanlığı ile birleştiren bir influencer olarak mobil uygulaması ve sosyal medya kanalları ile “insanlaşan” teknolojiyi beslenme ve iyi yaşam alanında kullanarak, hayallerini gerçekleştirmek için çalışıyor.