Skip to main content

Dijital moda tasarımcılığından 3B bilgisayar animasyonu ve video oyun teknolojilerine kadar birçok alanda mesleklerle tanıştıran INARTS Fuarı, 28 – 29 Eylül’de İstanbul Kongre Merkezi’nde düzenlenecek.  Amerika’dan Santa Fe University of…

Dijital moda tasarımcılığından 3B bilgisayar animasyonu ve video oyun teknolojilerine kadar birçok alanda mesleklerle tanıştıran INARTS Fuarı, 28 – 29 Eylül’de İstanbul Kongre Merkezi’nde düzenlenecek. 
Amerika’dan Santa Fe University of Art and Design, Yeni Zelanda’dan Media Design School, İtalya’dan NABA, Domus ACADEMY, İngiltere’den SAE ve Central Saint Martins gibi okulları tek platforma taşıyan INARTS, modern sanatlara ilgi duyan öğrencilerle genç profesyonelleri geleceğin kariyer fırsatları için bir araya getiriyor.
Fuara katılan okul temsilcileri ziyaretçilere okul ücretleri, giriş ve başvuru şartları, yurtdışında yaşam koşulları ve ülkelerinin eğitim sistemleri hakkında bilgi verecek. Fuar kapsamında ön lisans, lisans, yüksek lisans eğitim programları sunan kurumlar, yaz okulları, kısa süreli mesleki eğitimler veren okullar ve hobi okulları öğrencilere uygun seçenekleri sunacak.