Skip to main content

Dijital dünyada tanınan ve ilham veren kadınlar Dijital Topuklar’da bir araya geliyor

Dijital dünyanın fikir önderi olan kadınlar 1 Kasım’da Dijital Topuklar’da bir araya geliyor. Türkiye’nin ilk dijital kadın zirvesi, dijital dünyanın ilham veren isimlerinin katılımı ve Ayşe Arman, Serdar Kuzuloğlu gibi usta isimlerin moderatörlüğünde The Marmara Taksim’de düzenlenecek.

Dijital dünyada tanınan ve ilham veren kadınlar Dijital Topuklar’da bir araya geliyor. “blogcuanne.com”’ bloğunun yaratıcısı Elif Doğan ile “uykusuzanneler.com”un kurucusu Perihan Gürer öncülüğünde, Türk Ekonomi Bankası (TEB) işbirliği ile düzenlenecek olan zirve, kadınların dijital alanda daha da güçlenmelerini ve deneyimlerini birbirleriyle paylaşmalarını amaçlıyor.

Türkiye’nin önde gelen kadın bloggerlarının katılacağı zirvede, Serdar Kuzuloğlu ve Ayşe Arman da moderatörlük yapacak. Refika Birgül, Elif Tanverdi, Meriç Küçük, Merve Özkaynak ve Feyza Altun gibi isimler ise dijital dünya ve bu dünyada kadın olmak üzerine sohbetlere imza atacak.

Dijital yayıncılık sektörünün tüm oyuncularının katılım sağlayacağı zirvede “Influencer Marketing” başlığı altında kanaat önderleri ile içerik üreticilerinin markayla etkileşimi masaya yatırılacak.

Ana oturumlar arasında yapılacak “Benim Hikâyem” sunumlarında ise kadına dair girişimcilik, teknoloji, annelik, eğitim, seyahat, sosyal sorumluluk ve benzeri alanlarda ilham veren kadınlar, hikâyelerini canlı olarak zirve katılımcılarıyla paylaşacak.

The Marmara Taksim’in mekân sponsoru olduğu ve 1 Kasım 2016 tarihinde gerçekleştirilecek zirve ile ilgili ayrıntılı bilgiye “www.dijitaltopuklar.com” adresinden; zirvenin biletlerine ise Biletix’ten ulaşılabiliyor.