DIGITAL AGE TV

İŞ DÜNYASI

Burcu Şahin | 28.12.2016 - 15:30

Dijital dünyada 2016’da neler oldu? [Video]

2016 yılı boyunca sizinle paylaştığımız hafızamıza kazınan haber ve olayları tek videoda sizler için derledik

2016’nın geride kalmasına az bir süre kalmışken Türkiye ve dünyada yeni teknolojiler, yeni ürünler, trendler, girişimler ve pazarlama alanlarında yıl boyunca sizinle paylaştığımız hafızamıza kazınan haber ve olayları tek videoda sizler için derledik.

Birçok yenilik ve teknolojik gelişmenin yaşandığı 2016 yılı, hatırlamak istemeyeceğimiz gelişmelere sahne olan bir yıl olarak hatırlanacak olsa da, sektörü ileri taşıyacak çarpıcı gelişmeler de yaşanmadı değil. 2016 yılında robot teknolojiler, yapay zeka, sanal gerçeklik ve uzay teknolojilerindeki atılımlarla bilimkurgusal bir geleceğe bu yıl daha da yaklaştık.Teknolojiye yön veren ve tüketimi de yönlendiren teknoloji devleri için hareketli bir yıldı. Bu yıl tanıdığımız iPhone 7, Yeni Macbook Pro, Galaxy S7, Google Pixel ve diğer teknolojik cihazlar da 2017 için beklentileri artırdı. Birçok önemli satın alma ise sektörün 2017’de yaşayacağı rekabete farklı boyutlar kazandırdı.

Digital Age editörlerinin gözünden Türkiye ve dünyada 2016’nın önemli gelişmelerini derlediğimiz videomuzu yukarıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz…