Skip to main content

‘Dijital iş ve kültür dergisi’ sloganıyla yola çıkan ve beşinci yılını geride bırakan Digital Age, yeni iPad aplikasyonuyla ücretsiz olarak okurlara ulaşıyor. 2008 yılından bu yana ‘Dijital iş ve kültür…

‘Dijital iş ve kültür dergisi’ sloganıyla yola çıkan ve beşinci yılını geride bırakan Digital Age, yeni iPad aplikasyonuyla ücretsiz olarak okurlara ulaşıyor.
2008 yılından bu yana ‘Dijital iş ve kültür dergisi’ sloganıyla yayımlanan, dijital enformasyon teknolojilerinin yarattığı yeni hayatı ve yeni iş dünyasını tüm yönleriyle sayfalarına taşımayı amaçlayan Digital Age, yepyeni aplikasyonuyla okurlara ücretsiz olarak ulaşıyor. 
2011’den bu yana iPad’de yer alan Digital Age, Nisan 2013 itibariyle yepyeni bir aplikasyonla kullanıcıların karşısına çıkıyor. Valensas platformunu kullanan aplikasyona Apple Newsstand’den erişilebiliyor.
Bütün iOS platformlarında ve bu arada iPhone’da da kullanıcılara sunulan aplikasyonda, Digital Age’in basılı içeriğinin ve eklerinin tamamının yanısıra özel videolar, ses dosyaları ve fotoğraf galerileri gibi çeşitli interaktif içeriklere de yer veriliyor, kullanıcılara basılı derginin ötesinde bir okuma deneyimi sunuluyor.
Halihazırda son bir yıl içinde yayınlanan tüm sayılarını iPad’de ücretsiz olarak okurlarına sunan Digital Age, bu yolla daha geniş bir hedef kitleye ulaşmayı hedefliyor. Dijital iş dünyasının yakından takip ettiği Digital Age, bu kritik hedef kitleye ulaşmak isteyen reklamverenlere, iPad aplikasyonu yoluyla daha geniş bir erişim imkanı sunuyor.
Digital Age’in yepyeni aplikasyonunu indirmek ve okumaya başlamak için şu linke tıklayabilirsiniz.