Skip to main content

Dijital dünyanın en yaratıcı isimleri 8 Nisan’da Digital Age Tech Summit’te.

Dijital devrimin yarattığı yeni platformların nabzını 2007 yılından bu yana tutan Digital Age Tech Summit, dijital dünyanın en yaratıcı isimlerine 14’üncü kez ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.

14’üncüsü Garanti BBVA kurumsal sponsorluğunda düzenlenecek olan Digital Age Tech Summit 2021, katılımcılarıyla 8 Nisan 2021 Perşembe günü online olarak bir araya gelecek. Bu yıl “Future Proofing” temasıyla düzenlenen etkinlik, yeni iş modellerinin işleneceği “Digital Inspiration” ve teknolojinin hayatımıza getirdiği sorunların çözümüne odaklanan “Technological Wellbeing” salonlarında konuklarını ağırlayacak.

Birbirinden değerli isimler Digital Age Tech Summit’te

Digital Age Tech Summit 2021’de aralarında Nörobilimci, Müzisyen ve Yazar Prof. Daniel Levitin, Ars Electronica Co-CEO’su ve Sanat Direktörü Gerfried Stocker, Deloitte Kanada TMT Araştırma Direktörü Duncan Stewart, Oxford Üniversitesi Finans ve Teknoloji İnsiyatifi Direktörü ve Saïd Business School Girişimcilik ve İnovasyon Profesörü Pınar Özcan, Saïd Business School Girişimcilik ve İnovasyon Profesörü, Shiok Meats Kurucu Ortağı ve CEO’su Dr. Sandhya Sriram, Garanti BBVA Bireysel Dijital Çözümler Direktörü Burçin Bıkmaz,Garanti BBVA Ödeme Sistemleri Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Seçkin Çağlın,  Garanti BBVA Müşteri Çözümleri ve Dijital Bankacılıktan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Işıl Akdemir Evlioğlu ve Lardi&Partner Consulting GmbH CEO’su Kamales Lardi gibi isimler ilham verici fikirlerini katılımcılarla paylaşacak.

İki yeni araştırma ilk kez paylaşılacak

Etkinlikte dijital dünyaya yönelik içgörülerle dolu iki araştırma da ilk kez görücüye çıkacak. Online mecralarda hangi durumlarda anonim hangi durumlarda gerçek kimliklerimizle görünür olduğumuzu analiz eden Twentify imzalı araştırma, “Anonim Ekonomisi: Anonim ve Gerçek İnsanın Dansı” başlıklı oturumda paylaşılacak. Araştırma sonuçlarının marka dünyasına yansımalarını ise Medina Turgul DDB Yönetici Strateji Direktörü Berkant Avcı, Twentify İçgörü Direktörü Dr. Bilge Terzioğlu ve DDB Prag CEO’su Darko Silajdžić tarafından tartışılacak. Deeper ekibince hazırlanan “Dünyanın Derdine Düştük” başlıklı araştırmayla da çevreci hassasiyetleriyle öne çıkan sosyal medya fenomenlerinin etki haritaları paylaşılacak.

Digital Age Tech Summit 2021’de “İnsan Deneyimi”, “Sorumlu & Kapsayıcı Veri”, “Dijital Eşitsizlik”, “Oyun”, “Yaratıcı Yapay Zekâ” ve “Yeni İş Modelleri” konu başlıklarında birbirinden değerli isim katılımcılarla buluşacak. Oturum aralarında mola vermek istemeyenleri ise Türkiye’nin çiçeği burunda start-up’ı Cineshort’un sunacağı özgün kısa filmler bekliyor olacak.

8 Nisan akşamı Clubhouse buluşmasına davetlisiniz

Garanti BBVA kurumsal sponsorluğunda düzenlenen Digital Age Tech Summit gündüz oturumlarının ardından akşam saatlerinde Clubhouse’da devam edecek. Oxford Üniversitesi Finans ve Teknoloji İnisiyatifi Direktörü Prof. Pınar Özcan, Garanti BBVA Teknoloji, Deneyim Tasarımı Birim Müdürü Özge Atçı ve Garanti BBVA Nakit Yönetimi Müdürlüğü Ürün Yönetimi ve İş Geliştirme Yöneticisi Cem Soydemir başta olmak üzere finans dünyasının önde gelen isimleri saat 21.00’den itibaren “Yeni Başlayanlar için Dijital Bankacılık” odasında, kullanıcı deneyimindeki yeni trendler, bankacılıkta yapay zekâ kullanımı, Türkiye’de ve dünyada açık bankacılığın sunduğu fırsatlar, fintech’lerin yükselişi ve finans ekosistemine katkısı, finansal sağlık ve toplumsal değer ile pazarlama ve tüketici adaptasyonu gibi alt başlıkları ele alacak.

Digital Age Tech Summit ’21 hakkında detaylı bilgiye ulaşmak ve etkinliğe kayıt olmak için buraya göz atabilir, kesinleşen programa buradan ulaşabilirsiniz.