Skip to main content

Digital Age Tech Summit, bu yıl 14’üncü kez “Future-Proofing” teması ile gerçekleşiyor. Digital Age Tech Summit’e katılmak ve konuşmacılarını görüntülemek için haberimize göz atın.

2007 yılından bu yana konu ve konuklarıyla dijital devrimin yarattığı yeni platformların nabzını tutan ve dijital dünyanın en yaratıcı isimlerinin fikirlerine ev sahipliği yapan Digital Age Tech Summit, 8 Nisan tarihinde online’da “Future-Proofing” temasıyla gerçekleşecek.

Geleceğe uyumlu, toplumsal krizlere dirençli ve belirsizlik karşısında yaratıcı çözümler geliştirebilen bir teknoloji nasıl inşa edilir? Bu yıl bu sorudan yola çıkarak hızlandırılmış ve yoğunlaştırılmış bir dijital dönüşümü, kapsayıcı ve duyarlı bir deneyime dönüştürecek yolları keşfediyoruz. Bireysel, toplumsal ve ekonomik refahı aynı denklemde buluşturan, yaratıcılığı açığa çıkaran, sağlık ve mutluluk sunan inovatif teknolojileri bir araya getiriyoruz.

Teknolojik dönüşüm, bilimsel ilerleme ve inovatif iş modelleri üçgeninde ilham verici konu ve konukları ağırlamaya hazırlanan Digital Age Tech Summit’in yıllardır fark yaratan bölümleri olan seminer ve atölye çalışmaları bu yıl da farklı uzmanlık alanlarına hitap eden konu başlıklarıyla katılımcılarını bekliyor olacak.

Digital Age Tech Summit’21’de “Future-Proofing” temasıyla geleceği şekillendiren teknolojilerin ve dijitalin rolünün masaya yatırılacağı konuşmacılar arasında ise; San Francisco merkezli temiz et üretim şirketi JUST’ın CEO’su Josh Tetrick, Google’ın yapay zeka etik araştırmacısı Timnit Gebru, DiCarlo CEO’su ve Cara Delevingne Yaratıcı Danışmanı Lora DiCarlo, Bilgisayar Programcısı ve Sanatçı Mike Tyka gibi isimler yer alıyor.

Sürdürülebilir ve güçlü bir gelecek provasına katılmak için buraya tıklayabilirsiniz.