Skip to main content

Digital Age tarafından 2007 yılından bu yana düzenlenen ve bu yıl 16 Nisan’da UNIQ İstanbul’da gerçekleşecek Digital Age Summit’in program detayları belli oldu.

‘Future For All’ temasıyla, dijital pazarlama dünyasının gündemini belirleyen bu yıl 13’üncü defa katılımcılarını ağırlayacak olan Digital Age Summit‘in program detayları açıklandı.

Bu yıl 16 Nisan’da UNIQ İstanbul’da gerçekleşecek etkinlikte; NewDealDesign CEO’su Gadi Amit, Wunderman Thompson Innovation Group Küresel Direktörü Lucie Greene, siber güvenlik ve teknoloji uzmanı Chris Roberts, The FatDUX Group Başkan ve CEO’su & çoksatan Yalın Startup kitabının yazarı Eric Reiss gibi isimler konuşmacı olarak yer alacak. Etkinliğin sunumunu ise artık geleneksel hale geldiği üzere Serdar Kuzuloğlu üstlenecek.

Digital Age Summit’te Blockchain eğitimi fırsatı

Dİgital Age Summit, bu yıl iki paralel oturum dizisine de ev sahipliği yapıyor. Blockchainde yatırım platformu geliştirme konusunda faaliyet gösteren Patara Labs Kurucu Üyeleri Engin Erdoğan ve Burak Arıkan tarafından verilecek workshop, blockchain teknolojisinin temellerini anlamak ve açtığı yeni fırsat alanlarını keşfetmek isteyenler için düzenlenecek. Bir günlük atölye çalışması şeklinde gerçekleşecek workshop, katılımcılarına blockchain alanında güçlü bir temel, yaratıcı bir vizyon ve pratik beceriler kazandıracak. Workshop kapsamında “Bitcoin teknolojisi tam olarak nasıl çalışıyor?”, “Akıllı sözleşmeler, dijital para alışverişinin ötesinde yeni nesil uygulamalara nasıl imkan veriyor?”, “Merkezi sistemlerin hakimiyetini kaybedeceği bir dünyada yeni fırsatları keşfetmek için nasıl yaratıcı düşünebilir ve yeni kripto-projeleri geliştirebiliriz?” sorularına cevaplar verilecek.

Katılımcılar, 16 Nisan saat 7:45’ten itibaren her 10 dakikada bir İTÜ-Ayazağa Metro (Windowist) çıkışından hareket edecek servislerle, 19:30’a kadar etkinlik alanına ücretsiz ulaşım sağlayabilecekler.

Digital Age Summit’in detaylı programına buradan ulaşabilirsiniz.