ETKİNLİK

Burcu Şahin | 16.02.2017 - 14:41

Digital Age Summit’17 konuşmacıları belli olmaya başladı

digital humanization digital age summit

İ-nsansılaşan Teknolojinin konu alınacağı Digital Age Summit 2017'nin konuşmacıları belli olmaya başladı. Digital Age Summit 2017'ye katılmak ve konuşmacılarını görüntülemek için haberimize göz atın.

 

Bugüne kadar 22bin katılımcıya ev sahipliği yapan Digital Age Summit, bu yıl 11’inci kez “Digital Humanization” teması ile gerçekleşiyor.

Moderatörlüğünü Teknoloji ve bilişim alanlarında yaptığı çalışmalarla tanınan Serdar Kuzuloğlu’nun üstleneceği zirve; yapay zekadan, robotlara, otonom araçlardan akıllı teknolojilerin sektörel etkilerine kadar teknolojinin geldiği noktanın insan hayatına olumlu etkilerini ele alacak.

3-4 Mayıs tarihlerinde Four Seasons Bosphorus’ta gerçekleşecek zirvedeki başlıca konu başlıkları: Yapay Zeka, Robot, Algoritmalar, Otomasyon(akıllı sistemler), Sağlık, Finans, Giyilebilir Teknoloji, Akıllı Şehirler, Kullanıcı Deneyimi (Data Kullanımı), Arttırılmış ve Sanal Gerçeklik, Mobil,  Adblocking (Reklamın Geleceği), Pazarlama Teknolojileri, Design Thinking ve Sanat.

Digital Age Summit 2017’de “Digital Humanization” kavramının insanlığa olan etkilerinin etraflıca ele alınacağı  konuşmacılar arasında ise Hello Group, Kurucu ve CEO’su Jakob Langemark, Max-Planck Institute Direktörü Prof. Dr. Metin Sitti, Media-Saturn-Holding CDO’su Martin Wild, FROSMO Kurucu ve CEO’su Mikael Gummerus, Surgitate Kurucu Ortağı Dr. Özge Akbulut yer alıyor.

Digital Age Summit 2017’ye katılmak için buraya, eklenen konuşmacıları takip etmek için ise buraya tıklayabilirsiniz.