ETKİNLİK

Burcu Şahin | 02.05.2017 - 10:24

Digital Age Summit’17 başlıyor!

‘Digital Humanization’ temasıyla, dijital pazarlama dünyasının gündemini belirleyen ve bu yıl onbirinci defa katılımcılarını ağırlayacak olan Digital Age Summit 2017 yarın başlıyor!

Dijital iş ve kültür dergisi Digital Age’in 2007 yılından bu yana düzenlediği Digital Age Summit, 11’inci yılında “Digital Humanization” temasıyla yarın başlıyor. Yapay zekadan robotlara, otonom araçlardan akıllı teknolojilerin sektörel etkilerine kadar teknolojinin geldiği noktanın insan hayatına olumlu etkilerini ele alınacağı Digital Age Summit’17 dünyaca ünlü isimleri iki günlüğüne Four Seasons Bosphorus’ta buluşturacak.

İ-nsansılaşan-ve-i-nsanileşen-teknolojiler-Digital-Age-Summit’teSerdar Kuzuloğlu moderatörlüğünde gerçekleşecek Digital Age Summit 2017’de “Digital Humanization” temasıyla teknolojinin insanlığa olan etkilerini inceleyecek konuşmacılar arasında Oxford Üniversitesi Matematik Profesörü Marcus du Sautoy, Accenture Digital Interactive, Stratejik Tasarım & Oyunlaştırma Danışmanı Jasmin Karataş, Atom Bank Kurucu Ortağı ve CEO’su Mark Mullen, Hello Group, Kurucu ve CEO’su Jakob Langemark, Max-Planck Institute Direktörü Prof. Dr. Metin Sitti, Media-Saturn-Holding CDO’su Martin Wild, FROSMO Kurucu ve CEO’su Mikael Gummerus, Surgitate Kurucu Ortağı Dr. Özge Akbulut gibi isimler yer alıyor.

Etkinliğin canlı yayın linkine buradan ulaşabilirsiniz.

Etkinliği Twitter’dan #DASummit17 hashtagi ile takip edebilirsiniz.

Program detaylarına buradan ulaşabilirsiniz…

Programların üzerine tıklayarak yüksek çözünürlüklü versiyonlarına ulaşabilirsiniz.