ETKİNLİK

Burcu Şahin | 03.05.2017 - 10:01

Digital Age Summit’17 başladı!

Dijital pazarlama dünyasının vitrini Digital Age Summit kapılarını 11. kez açtı.

Digital Age tarafından düzenlenen dijital dünyada yeni trendleri ve yaklaşımları sektörün gündemine taşımak amacıyla 2007 yılından bu yana düzenlediği Digital Age Summit dünyaca ünlü konukların katılımıyla başladı. Serdar Kuzuloğlu’nun moderatörlüğünde gerçekleşen zirvede alanında uzman konuşmacıların sunumları ve workshop çalışmaları ile  “insanileşen” ve “insansılaşan” teknolojiler, farklı sektörlerdeki iş süreçlerine entegrasyonu üzerinden tartışmaya açılacak.

Digital Age Summit’17 zirvesinde neler konuşulacak?

Digital Age Summit’17 zirvesinde Digital Humanization teması altında yapay zekadan, robotlara, otonom araçlardan akıllı teknolojilerin sektörel etkilerine kadar teknolojinin geldiği noktanın insan hayatına olumlu etkileri ele alınacak.

Four Seasons Bosphorus’ta bugün ve yarın, gün boyunca devam edecek oturum ve workshop’larla sektör temsilcilerini alanında uzman isimlerle buluşturacak etkinliğin startını Serdar Kuzuloğlu verdi.

Serdar Kuzuloğlu açılış konuşmasında “Geçtiğimiz son 10 yılda çok şeye şahitlik ettik. Dünyanın bir çok oyuncusunun değiştiği, var olduğu, yok olduğu bir süreç yaşadık. Geçtiğimiz yıllarda bu koltuklarda ağırladığımız kişiler bugün kendi ajanslarının, şirketlerinin sahipleri olarak yollarına devam ediyorlar. Bu devinim, bu sektörün hala yaşamakta olduğunu, enerjisini gösteriyor. ” dedi.

Etkinliğin canlı yayın linkine buradan ulaşabilirsiniz.

Etkinlik ile ilgili atılan tweetlere #DASummit17 hashtagi ile ulaşabilirsiniz.

Program detaylarına buradan ulaşabilirsiniz…

Programların üzerine tıklayarak yüksek çözünürlüklü versiyonlarına ulaşabilirsiniz.