Skip to main content

Dijital pazarlama dünyasının vitrini Digital Age Summit kapılarını 10. kez açtı

Digital Age tarafından düzenlenen dijital dünyada yeni trendleri ve yaklaşımları sektörün gündemine taşımak amacıyla 2007 yılından bu yana düzenlediği Digital Age Summit dünyaca ünlü konukların katılımıyla başladı. Serdar Kuzuloğlu’nun moderatörlüğünde gerçekleşen zirvede alanında uzman konuşmacıların sunumları ve workshop çalışmaları ile medya ve pazarlama dünyasında oyunun kurallarını değiştiren dijital devrimin yeni trendleri, yaratıcı uygulamalar ve yeni bakış açıları masaya yatırılıyor. Digital Age Summit’16 zirvesinde dijital dünyanın son on yılında iz bırakan konulardan hareketle on yıla dair projeksiyon sunacak pek çok konu dünya çapındaki konuşmacılar tarafından tartışmaya açılacak.

Four Seasons Bosphorus’ta bugün ve yarın, gün boyunca devam edecek oturum ve workshop’larla sektör temsilcilerini alanında uzman isimlerle buluşturacak etkinliğin startını Serdar Kuzuloğlu ve MediaCat ve Digital Age dergilerinin genel yayın yönetmeni Pelin Özkan verdi.

Pelin-ÖZKAN-e1350548060609_1Digital Age / Mediacat Yayın Yönetmeni Pelin Özkan, “Digital Age Summit etkinliğimizin onuncusunu gerçekleştiriyoruz. Bu yıl da yine dijital dünyanın nabzını tutmak üzere Summit sahnesinde kendi alanlarında dünyaca ünlü konuşmacıları ağırlıyoruz. Marketing&Business Technologies, Media&Content, Data&New Business, Smart Cities&Life konularının ele alarak, gelecek on yılda bizleri neler beklediğini göreceğiz.” Konuşmasında kendi gelecek kehanetinden bahseden Özkan: “Reklam ajansları birer teknoloji şirketi, teknoloji şirketleri birer ajansa dönüşecek.” dedi.

Etkinliğin canlı yayın linkine buradan ulaşabilirsiniz.
Etkinlik ile ilgili atılan tweetlere #DASummit16 hashtagi ile ulaşabilirsiniz.

Program detaylarına buradan ulaşabilirsiniz…