ETKİNLİK

DigitalAge | 12.02.2019 - 09:46

Digital Age Summit 2019 için hazır mısınız?

Dijital iş ve kültür dergisi Digital Age tarafından düzenlenen Digital Age Summit, bu yıl 13’ncü kez düzenlenecek.

2007 yılından bu yana konu ve konuklarıyla dijital devrimin yarattığı yeni platformların nabzını tutan ve dijital dünyanın en yaratıcı isimlerinin fikirlerine ev sahipliği yapan Digital Age Summit bu yıl da yıldız isimleri ağırlamaya hazırlanıyor. 16 Nisan 2019 tarihinde Volkswagen Arena’da, “Future 4 All” temasıyla gerçekleşecek olan Digital Age Summit’te yapay zekâ, nesnelerin interneti, sağlık ve finans teknolojileri, kullanıcı deneyimi, 5G, blockchain, algoritmalar, biyoteknoloji, dijital dönüşüm ve akıllı şehirler gibi başlıklarda yaşanan yeni gelişmeler; ekonomik, toplumsal ve insani yönleriyle; geleceğimize yaptıkları katkılar ele alınacak.

2018’de 2 bin katılımcı ve 55 konuşmacının ağırlandığı zirvede geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl da Türkiye’de ve dünyada dijital sektöre yön veren birbirinden ünlü isimler ağırlanacak. Etkinliğin kesinleşen konuşmacıları arasında; dünyanın en önemli teknoloji tasarımlarından NewDealDesign’in kurucusu Gadi Amit, Bilgi Mimarı, FatDUX Group Başkanı Eric Reiss; The Aurima AI’nin CEO’su, Otonom Araçlar ve Yapay Zeka Sistemleri Uzmanı Seval Öz; UX Playground ve Adobe XDI Kurucusu Chakib Labidi; Standard Chartered Virtual Bank’in CEO’su ve Yönetim Kurulu Üyesi Deniz Güven; dünyaca ünlü kullanıcı deneyimi uzmanı ve Optimal Visit CEO’su Craig Sullivan; Genius Steals Kurucuları ve İnovasyon Stratejistleri Faris & Rosie Yakob; Wunderman Thompson İnovasyon Grubu Dünya Başkanı Lucie Greene; Siber Güvenlik ve Teknoloji Uzmanı, Araştırmacı Chris Roberts gibi isimler yer alacak.

Ayrıca yan salonlarda dijital pazarlama ve dijital gelişim seminerleri gerçekleşecek. Seminerlerde bilgi mimarisi, mobil ve IoT teknolojilerinde kullanıcı deneyimi tasarımı, dijital pazarlamada teknolojik evrim, optimizasyon ve performans pazarlama, dijital iletişimde inovatif reklam uygulamaları, sanal ve sesli asistan uygulamaları konuları işlenecek.

Teknolojiye yatırım yapan markalar Techno Expo’da buluşacak

Önümüzdeki günlerde birçok yeni konuşmacının ekleneceği zirvede ana konferans ve seminerlerin yanında “Techno Expo” da düzenlenecek. 16 Nisan 2019 tarihinde Uniq İstanbul’da Digital Age Summit 2019 kapsamında düzenlenecek etkinlikte, dijital dönüşümde markaların çözüm ortağı olan firmaların yanında, teknolojiye yatırım yapan, yeni teknolojileri iş süreçlerine başarıyla adapte eden ve dijital dönüşüm konusunda doğru adımlar atan markalar da kendilerine ayrılan deneyim alanlarında ürün ve hizmetlerini anlatma fırsatı bulacak. Deneyim alanlarının yanı sıra Techno Expo Sahnesi’nde dijital dünyadaki başarı hikayeleri paylaşılacak. “Seni müşterin anlatsın!” diyerek sahnenin markalara bırakılacağı bu bölümde günlük hayata ve iş kültürüne entegre olan, dahası tüketicinin hayatına dokunan uygulama, oyun ya da farklı ürünlerin hikayeleri ile doğru iş birlikleri ile dijital dönüşüm adına doğru adımlar atan firmaların deneyimleri katılımcılara ilham verecek.

Digital Age Summit’e katılmak ve etkinlik hakkında detaylı bilgi almak için; digitalagesummit.com