ETKİNLİK

DigitalAge | 21.03.2013 - 17:54

Digital Age Summit 2013’e kayıtlar başladı

Digital Age Summit, bu sene 24 Ekim’de Four Seasons Bosphorus İstanbul’da. Bu yıl yedincisi düzenlenecek Digital Age Summit, ‘Digital Engagement’ başlığı altında bu önemli trendi gündemine taşıyarak, her zamanki gibi Türkiye’de bir ilke imza atacak.  Yine birbirinden değerli, sadece kitaplarından takip edebildiğiniz ve dünyaca ünlü konuşmacıları sizlerle buluşturacağız. Digital Age Summit’in bu yılki teması Engagement Dijital […]

Digital Age Summit, bu sene 24 Ekim’de Four Seasons Bosphorus İstanbul’da.
Bu yıl yedincisi düzenlenecek Digital Age Summit, ‘Digital Engagement’ başlığı altında bu önemli trendi gündemine taşıyarak, her zamanki gibi Türkiye’de bir ilke imza atacak. 
Yine birbirinden değerli, sadece kitaplarından takip edebildiğiniz ve dünyaca ünlü konuşmacıları sizlerle buluşturacağız.
Digital Age Summit’in bu yılki teması Engagement
Dijital enformasyon teknolojilerinin özellikle de kullanıcı içeriği ve sosyal medyanın yükselişi, pazarlama dünyasında radikal değişiklikler yarattı. 
Markalar ilk etapta sosyal medyada güçlü bir yer edinmenin, mümkün olduğu kadar çok sayıda fan ve takipçi çekmenin telaşına düştüler ancak zaman ve tecrübeler, bunun yeterli olmadığını net bir şekilde ortaya koydu. Şimdi markalar kullanıcılarla bağ kurmanın, onları iletişim çalışmalarına dâhil etmenin peşinde.
Dijital Pazarlama dünyasının yine gündemini belirleyecek ‘Digital Age Summit’ bu sene 24 Ekim’de Four Seasons Bosphorus İstanbul’da gerçekleşecek.
Digital Age Summit 2013: Digital Engagement için Haziran ayının sonuna kadar erken kayıt yaptıranlar yüzde 35 indirim fırsatını yakalıyor.