Skip to main content

Her şeyin interneti’ni kapağına taşıyan Digital Age, önümüzdeki yıllarda daha çok nesnelerin birbirine bağlanmasıyla önemi artacak bu teknoloji trendini detaylı olarak konu ediniyor.

Kişilerarası iletişimden sonra nesneler arasında iletişimi sağlayan ‘Her şeyin İnterneti’ Digital Age’in bu ayki kapak konusu. ‘Her şeyin internet’i hayatımızda neleri değiştirecek’?, çalışma hayatımız nasıl şekillenecek gibi sorusuna cevap olarak, her şeyin interneti özelinde yapılan örnek işlere, bu kapsamda sunulan teknolojilere yer veriyor.
Ayrıca Her Şeyin İnterneti konusuna öncülük eden Cisco, IBM, Qualcomm, Google ve Vestel gibi firmalar ve konu hakkında araştırmaları olan Alphan Manas, Nüzhet Algüneş, Ömer Nadirler gibi önemli isimlerin görüşlerini bulabilirsiniz.

Bu ay için yedincisini düzenlediğimiz Digitable’da masaya ‘eğitimde gündem dijitalleşme’yi taşıdık. Toplantıda FATİH Projesi ve eğitimde dijitalleşme adına önemli konu başlıkları konuştuk.

Mobilde sosyal medyayı nasıl tüketiyoruz araştırması, comScore, Nielsen ve Socialbakers verileriyle ‘dijital dünyanın ilk altı ayı’ bu ayın öne çıkan diğer başlıkları arasında yer alıyor.

Bu ay ayrıca dijital ajansların, sosyal medya ajanlarının ve dijital medya planlama ajanslarının müşteri portföylerine yer verdiğimiz ‘dijital portföy 2013’ eki Digital Age ile birlikte.