Skip to main content

‘Dijital iş ve kültür dergisi’ sloganıyla yola çıkan Digital Age dergisi, iOS’tan sonra ücretsiz olarak Android’te yerini aldı.

2008 yılından bu yana ‘Dijital iş ve kültür dergisi’ sloganıyla yayımlanan, dijital enformasyon teknolojilerinin yarattığı yeni hayatı ve yeni iş dünyasını tüm yönleriyle sayfalarına taşıyan Digital Age, iOS uygulamasından sonra şimdi de Android platformda okurlara ücretsiz olarak ulaşıyor.

iOS’tan sonra Android yazılımda kullanıcılara sunulan aplikasyonda, Digital Age’in basılı içeriğinin ve eklerinin tamamının yanısıra özel videolar, ses dosyaları ve fotoğraf galerileri gibi çeşitli interaktif içeriklere de yer veriliyor, kullanıcılara basılı derginin ötesinde bir okuma deneyimi sunuluyor.

Ekim 2011’den itibaren tüm sayılarını iOS’tan sonra Android’te ücretsiz olarak okurlarına sunan Digital Age, bu yolla daha geniş bir hedef kitleye ulaşmayı hedefliyor. Dijital iş dünyasının yakından takip ettiği Digital Age, bu kritik hedef kitleye ulaşmak isteyen reklamverenlere, iOS ve Android aplikasyonu yoluyla daha geniş bir erişim imkânı sunuyor.

Digital Age’in iOS’tan sonra Android aplikasyonunu indirmek ve okumaya başlamak için şu linke tıklayabilirsiniz.