Skip to main content

“Deneysel Bankacılık” ekibine yeni karakterlerin yanında robot ve yapay zekâ katıldı

Alternatif icatlarıyla Garanti’ye meydan okuyan “Deneysel Bankacılık” ekibi, işleri büyütüyor. Bu kez daha da hırslanan karakterler, Deneysel Banka’nın ilk şubesini açarak işbaşı yapıyor. Şubenin sıra dışı faaliyet ve ürünlerinin anlatıldığı film serisinde başrolleri, Cengiz Bozkurt ve Şafak Sezgin paylaşıyor. Ancak bu kez güvenlik görevlisi ve şube çalışanı olarak kadroya eklenen iki yeni karaktere, robot ve yapay zekâ da eşlik ediyor.

 

Sosyal medyada gösterime giren dört filmin ilkinde, “Deneysel Banka” çalışanlarının yeni şubeye özel bestelediği şarkının klibi sunuluyor. Serinin devam filmlerinde ise sırasıyla; esnaf bankacılığı, bankanın çalışma ortamı ve mortgage hizmetleri konu ediliyor.

Çekimleri dört gün süren ve Garanti Bankası çalışanlarının da rol aldığı yeni serideki filmlerden birinin çekimi Garanti Bankası Genel Müdürlüğü’nde gerçekleştirildi. İlk seride yer alan Selçuk Alagöz’ün Malabadi Köprüsü şarkısı, yine kullanıldı. Deneysel Banka için uyarlanan yeni şarkıyı ise Jingle Jackson-Emre Irmak yaptı.

Künye:

Reklamveren: Garanti Bankası

Reklam ve medya ekibi: Burcu Tokcan, Güneş Arslan, Ece Gökel, Müge Albayrak, S. Buğra Çetiner

Reklam Ajansı: Kompüter

Yapım Şirketi: Autonomy

Yönetmen: Uygar Kutlu

Prodüktör: Aslı Akkoç