Skip to main content

Deloitte Teknoloji Fast 50 Türkiye, en hızlı büyüyen teknoloji şirketlerini bir araya getirmeye hazırlanıyor.

Deloitte’un dünya çapında yürüttüğü Deloitte Teknoloji Fast 50 programının Türkiye ayağı için başvurular başladı. Bu yıl, Facebook’un işbirliği ile 14’üncüsü düzenlenen Deloitte Teknoloji Fast 50, teknoloji dünyasının son 4 yılda en hızlı büyüyen başarılı teknoloji şirketlerini belirleyecek. Teknoloji şirketlerine markalarını uluslararası platforma taşıma fırsatı sunan program için başvurular 13 Aralık 2019 tarihine kadar devam edecek.

Geride bırakılan 13 yılda programda, en hızlı büyüyenler listesinde Biotekno ve Logic Bilişim şirketleri sırasıyla 2009 ve 2011 yıllarında ‘Deloitte Teknoloji Fast 500 EMEA’da birinci olurken, geçtiğimiz 2018 programında ise EMFA Yazılım Danışmanlık yerel kur kategorisinde ipi göğüsledi. Programla ilgili detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.

Programa;

• En az 4 yıldır faaliyet gösteren teknoloji şirketleri

• Kendi teknolojisini üreten, problem çözmede ileri teknolojiyi kullanan ve teknoloji konusunda AR-GE tarafında ciddi yatırımlarda bulunan şirketler

• Türkiye bazlı ve genel merkezi de Türkiye’de yer alan şirketler

• Faaliyet geliri son 4 yıl içinde ilk yıl en az 50.000 Euro, son yıl ise en az 1.000.000 Euro olan şirketler başvurabilecek ve programın uluslararası ayağı olan ‘Teknoloji Fast 500 EMEA’ programına katılmaya hak kazanacak.