Skip to main content

Müzik, teknoloji ve startup’ların tek çatı altında birleştiği, networking ve eğlenceyi birlikte sunmayı hedefleyen yeni nesil startup konferansı Crowdup, Türkiye startup ekosistemine farklı bir bakış açısı getirecek

Yeni nesil startup konferansı olarak adlandırılan Crowdup, müzik, teknoloji ve startup’ları bir araya getirecek. Startup ekosistemine alışılmışın dışında bir bakış açısı sağlayacak olan etkinlikte, networking ve eğlence bir arada sunulacak. 16 Nisan’da İTÜ Süleyman Demirel Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek olan Crowdup, girişimciden yatırımcıya, ekosistemin tüm parçalarını aynı çatı altında birleştirdiği gibi, katılan startup’lardan en beğenilenlerini alanında uzman yatırımcıların karşısına çıkaracak.

1459865087_Crowdup_Katilimcilar

Gelecek vadeden 20 startup’ın katılımcıların oylamasına sunulacağı Crowdup’da, en beğenilen 10 startup, aralarında milli basketbolcu ve yatırımcı Sinan Güler, Hummingbird Ventures erken evre yatırımcısı Fırat İleri ve Lidyana.com CEO’su ve yatırımcı Hakan Baş gibi isimlerin bulunduğu yatırımcılara sunum yapma fırsatını yakalayacak. Subway Jazz Station’ın keyifli müziği ile eşlik edeceği etkinlikte ayrıca Gram Games katkılarıyla hazırlanacak mobil oyun alanı ve CoderDojo’nun 7-17 yaş arası çocuklarla gerçekleştireceği kodlama atölyesi de bulunacak.

Girişimci, yatırımcı ve ekosistemin gelişmesine katkıda bulunmak isteyen herkes Crowdup’a ücretsiz katılabilecek. Garaj, İTÜ Çekirdek, Kolektif House, Gram Games, Habitat ve iyzico katkılarıyla 16 Nisan’da Maslak İTÜ Süleyman Demirel Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek olan etkinliğe crowdup.co adresinden kayıt olunabilir.