Skip to main content

Condé Nast Traveller Türkiye ve Harvey Nichols, #Besttravellook yarışmasıyla takipcilerine yeni yıl öncesi muhteşem sürprizler sunuyor!

Lüks seyahat konusunda otorite, gezginlerin kılavuzu ve ilham kaynağı seyahat ve yaşam stili dergisi Condé Nast Traveller Türkiye’nin Aralık-Ocak sayısında takipçilerini yine muhteşem sürprizler bekliyor. Kanyon Harvey Nichols mağazası için özel bir vitrin tasarlayan Condé Nast Traveller Türkiye, 5 Aralık-27 Aralık arasında başlattığı #Besttravellook isimli yarışmayla okurlarına tatil ve hediye kazanma fırsatı sunuyor.

Condé Nast Traveller Türkiye’nin New York temasıyla tasarladığı Kanyon Harvey Nichols mağazasının vitrini, 5 Aralık Cumartesi açıldı. Vitrin açılışıyla birlikte Condé Nast Traveller Türkiye’nin Instagram hesabı üzerinden başlayan #Besttravellook yarışmasıyla da katılımcılar, yaratacakları stillerle muhteşem hediyeleri kazanma imkanı yakalıyor.

#Besttravellook ile yeni yıl öncesi New York havası estirmeye hazırlanın!

Yarışmaya katılmak isteyenlerin yaratacakları New York stillerini, Instagram hesapları üzerinden @cntravellertr, @harveynicholstr ve @kanyon_da hesaplarını mention’layarak #besttravellook hashtag’iyle paylaşmaları ve üç arkadaşlarını bu görselde tag’lemeleri gerekiyor.

Kanyon Harvey Nichols mağaza içi kabinlerdeki özel tasarımlar sayesinde de yarışmaya katılmak isteyenler, kabinde yarattıkları stilin fotoğraflarını çekerek yarışmaya katılabilecekler.

Jüri, katılımcılar arasından en yaratıcı stilleri seçecek!

Yarışmaya hak kazanan fotoğraflar; Condé Nast Traveller Türkiye jürisi tarafından değerlendirilerek stiliyle fark yaratan, yaratıcı beş kişi belirlenecek.

Birinciye Avrupa’ya Tatilsa’dan çif kişilik business class uçak bileti, ikinciye The St. Regis İstanbul’da süitte; üçüncüye Pera Palas Hotel Jumeirah’da çift kişilik tek gece konaklama, dördüncüye Joshua Sanders NY Sneakers ve beşinciye ise bir yıllık Condé Nast Traveller Türkiye aboneliği hediye edilecek.