Skip to main content

CGV Mars Cinema Group’ta iki önemli atama gerçekleşti.

CGV Mars Cinema Group bünyesinde iki önemli atama gerçekleşti. Grubun CEO koltuğuna Jong Min Jung otururken, COO’luk görevine ise Nurdan Ulu Horozoğlu atandı.

2012 yılından bu yana CGV Kore Merkez’de görev yapan Jong Min Jung, kariyerine 1996 yılında TBWA Kore’de başladı. Jong Min Jung, CGV Kore Merkez’de ise sırasıyla pazarlama takım lideri, CMO ve COO olarak görev yaptı. CGV Mars Cinema Group’taki yeni görevine 1 Temmuz tarihi itibarıyla başlayan Jong Min Jung, yeni dönemde koronavirüs pandemisi nedeniyle sektörün değişen dengelerini de göz önüne alarak şirketin hedeflerini yakalaması için çalışacak.

Nurdan Ulu Horozoğlu CGV Mars Cinema Group Pazarlama ve Sinema operasyonlarından sorumlu oldu.

CGV Mars Cinema Group çatısı altında CGV Mars Medya Genel Müdürü olarak görev yapan Nurdan Ulu Horozoğlu, pazarlama ve sinema operasyonlarından sorumlu olacak. Horozoğlu, Polisan, Star TV, Medyapro (CNN Türk – NTV) ve DTV-CNN Türk, FOX TV, TV8 gibi önemli şirketlerde çalıştı. 2017 yılında Mars Sinema’ya bağlı olarak reklam pazarlama alanında faaliyet gösteren Mars Medya şirketine genel müdür olarak geçti.