KAMPANYALAR

DigitalAge | 20.09.2019 - 16:22

CarrefourSA alışverişleri mile dönüşüyor

CarrefourSA, Türk Hava Yolları Miles&Smiles programı ile yaptığı işbirliği ile mil kazanma fırsatı sağlıyor.

Kampanyaya katılmak isteyen müşterilerin “MIL” yazarak 4604’e SMS göndermesi veya www.carrefoursakart.com sitesinden “CarrefourSA – Türk Hava Yolları Kampanyaya Katıl” butonuna tıklayarak ilgili formu doldurması yeterli oluyor. SMS göndererek kampanyaya dahil olan müşterilerin, katılım talebi yaptığı cep telefonuna onay SMS’i iletiliyor ve onay SMS’i alındıktan sonra yapılacak alışverişlerde kampanya kapsamında değerlendiriliyor.

Müşterilerin, CarrefourSA – Türk Hava Yolları Mil kampanyasından faydalanabilmeleri için CarrefourSA Kart’a sahip olması ve Miles&Smiles Yolcu Programı üyesi olması gerekiyor. Bir CarrefourSA Kart/cep telefonu ile aynı anda sadece bir Miles&Smiles üyeliği ile eşleştirilebilmekte, kampanya kapsamında eşleştirilen kart numaraları, kampanya boyunca değiştirilemiyor. Müşterilerin SMS göndererek talepte bulunduğu cep telefon numarası CarrefourSA Kart programında kayıtlı değilse, müşterinin CarrefourSA Kart üyelik sürecini başlatılıp, cep telefonu numarası CarrefourSA kartı ile eşleştiriliyor.

Alkollü içecekler, tütün mamulleri, GSM TL yüklemeleri, E-PIN harcamaları ve kuyum alışverişleri kampanya kapsamında olmadığından, kampanyaya konu alışveriş tutarı hesaplanırken dikkate alınmıyor. Carrefoursa.com ve CarrefourSA mobil uygulamasından yapılacak alışverişler, kampanyaya dahil edilemiyor.

Kazanılan Türk Hava Yolları Miles&Smiles bonus milleri, takip eden ayın 3. işgününde müşterinin ilgili Miles&Smiles üyelik numarasına yükleniyor.

1 2