Skip to main content

Cardtek, Avrupa’nın seçkin kurumları arasında en iyi uygulamaları belirleyen European Business Awards’ın Türkiye’yi temsil edecek

Cardtek, Avrupa’nın en prestijli iş ödülleri European Business Awards’ta, Türkiye’den Ülke Şampiyonu olmaya hak kazandı. Avrupa’nın en iyi şirketleri arasında işte mükemmelliği ve en iyi uygulamaları teşvik etmek üzere 10 yıldır gerçekleştirilen European Business Awards’ta bu yıl 34 ülkeden 33.000 kurum yer aldı.

İkinci aşamada Ülke Şampiyonları şirket hikâyelerini özel bir video ile anlatacak ve bağımsız bir jüri tarafından ‘Ruban d’Honneur’ statüsü için değerlendirilecek. Bu ödüle layık görülen şirketler ise 2017 yılında gerçekleşecek ödül töreninde açıklanacak.

Aynı zamanda şirketlerin hazırlamış olduğu videolar iki aşamalı olarak European Business Awards web sitesinde halk oylamasına sunulacak. Her bir şirketin kendi ülkesi kapsamında oylanacağı bu aşamada, en çok oyu alan şirket “Ulusal Halk Şampiyonu” seçilecek. 2015-16 döneminde şirketlere küresel çapta 227.000 kişi oy vermişti. Aynı dönemde European Business Awards’a AB ülkeleri, Türkiye, Norveç, İsviçre ve Makedonya’dan katılan şirketlerin toplam cirosu 1,2 trilyon Euro, toplam çalışan sayısı ise 2,5 milyondu.