Skip to main content

Bu yıl dördüncüsü gerçekleştirilecek Bumerang Ödülleri için geri sayım heyecanı başladı

Her yıl Türkiye’nin en iyi blog ve internet sitelerinin ödüllendirildiği Bumerang Ödülleri bu yıl 10 Aralık’ta The Sofa Hotel’de gerçekleştirilecek. En Tarz Blog, En Çalışkan Blog, En Sosyal Blog, En İyi Yerel Site, En Çalışkan Site, En İyi Çıkış Yapan Blog ve En Uzman Blog olmak üzere 7 farklı kategoride yarışacak olan bloglar SMS oylaması ve alanında uzman jüri kadrosu tarafından değerlendirilecek.

Geçtiğimiz yıl 1700’ün üzerinde başvuru alan ve yaklaşık 45 bin SMS’in gönderildiği yarışmada; bu yıl kategoriler katılımcıların talepleri göz önünde bulundurularak değiştirildi. Bloggerlar artık “En Çalışkan Site” ve “En İyi Çıkış Yapan Blog” olmak üzere iki yeni kategoride de bloglarıyla yarışabilecekler.

“İçerikle pazarlama” etkinliği düzenlenecek

Geçtiğimiz yıllardan farklı olarak bu yıl gündüz etkinlikleri bloggerlarla birlikte reklam ve pazarlama dünyasına da hitap edecek. İçerikle pazarlamadan mobil pazarlamaya günümüzün popüler konularının konuşulacağı Content Marketing Konferansı bölümü önemli isimleri ağırlayacak. Aynı zamanda bloggerlar klasikleşen “İyi İçerik Atölyesi”nde blog dünyasında fark yaratmanın sırlarını keşfedecek.

Ayrıca Bumerang, Boomads içerikle pazarlama ve sosyal medya reklam platformunu en etkin şekilde kullanan ajans ve markalara da ödüller verecek.