Skip to main content

Ocak ayı ile birlikte yeni sezon dizileri gün saymaya başladı. Yeni dizilere, yeni maceralara yelken açıp yeni karakterler tanımak istiyorsanız işte bu ay ekranlara gelecek 10 yeni dizi…

Her Eylül yeni sezon dizilerle karşı karşıya kalıyoruz. Bazıları sezon sonunu bile görmüyor. Kimi kısmen başarılı oluyor, kimiyse diziler arşivine eklediğimiz uzun sezonlu yapımlar arasına giriyor. Her Ocak ayına geldiğimizde bu süreç yenileniyor. Dizilerde ara sezon yapımlar, son zamanlarda daha cesur daha yaratıcı ve genel olarak daha iyi olma eğilimi gösteriyor. Ocak ayında başlayacak olan sizler için derlediğimiz yeni sezon yapımlar, muhtemelen yaza kadar devam edecek gibi görünüyor. Şimdiye kadar yayınlanan kısa süreli teaser’larla beklentileri yükselten diziler, bakalım geçer not alabilecek mi?

İşte bu ay içerisinde ilk sezonuyla ekranlara gelmeye başlayacak 10 yeni dizi:

1. Colony (USA, 14 Ocak)

Lost ile hayatımıza giren Josh Holloway’in yeni dizisi Colony 14 Ocak’ta yayınlanmaya başlıyor. Holloway karşımıza bir FBI ajanı olarak çıkacak. Yakın gelecekte uzaylı saldırısına karşı işgal altında olacak Los Angeles şehrinde büyüyen direniş hareketi sonucu işgal hükümetiyle işbirliği yapmak zorunda olan, Will Bowman isimli eski bir FBI ajanına hayat verecek olan Josh Holloway heyecanlı bir yapıma imza atacak gibi görünüyor. Holloway’e; Katie Bowman olarak Prison Break ve  The Walking Dead’ten bildiğimiz Sarah Wayne Callies eşlik edecek.

Devamı ileriki sayfalarda…

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10