Skip to main content

Radyo programcıları Cenk Durmazel ve Erdem Uygan’ın sunacağı ve gnçtrkcll’lerin katılabileceği “Bu kutuda ne var?” adlı yarışmanın ödülleri arasında Apple ürünleri ve internet, SMS ya da konuşma paketleri var. 26…

Radyo programcıları Cenk Durmazel ve Erdem Uygan’ın sunacağı ve gnçtrkcll’lerin katılabileceği “Bu kutuda ne var?” adlı yarışmanın ödülleri arasında Apple ürünleri ve internet, SMS ya da konuşma paketleri var.

26 – 31 Aralık  arasında gerçekleşecek olan “Bu kutuda ne var?” adlı yarışma, kutunun içinde ne olduğunu doğru tahmin eden gnçtrkcll’liler, farklı hediyeler kazanabilecek.

Gnçtrkcll’liler, Cenk Durmazel ve Erdem Uygan’ın sunduğu radyo programına Pazartesi-Perşembeye arası saat 21:00-23:00 saatleri arasında Facebook ve Twitter hesaplarını kullanarak katılabilecekler.  Büyük ödül olan Audi A1 için ise Cuma günü 20:00-23:00 saatleri arasında gerçekleştirilecek canlı yayında sahibini bulacak. 

Yarışmanın diğer büyük ödüller arasında Vespa motorsiklet, Trek bisikletler, iPhone 4S’ler, iPad2’ler, Apple Macbook’lar ve Samsung LCD televizyonlar yer alıyor.

Daha fazla bilgi almak isteyenler www.bukutudanevar.com veya www.facebook.com/gnctrkcll’i ziyaret edebilir.