Skip to main content

Digital Age Meetup’larının ikincisi 25 Mart’ta StartersHub’da gerçekleştirilecek.

Hayatlarımız dijitalleştikçe giderek artan internet teknolojileri odaklı bağımlılıklar ile kendimizden zihnimizden ve bedenimizden giderek uzaklaştığımız bir çağdayız. Bu yeni nesil yaşam tarzları özellikle beyaz yakalı çalışanları spordan, iyi beslenmeden, mental olarak hayattan keyif almaktan kopuk bir hayata doğru sürüklüyor. Peki zihin ve beden sağılığımızı tehdit eden dijital bağımlılıklarımızın ne kadar farkındayız? Ve bu durumun önüne geçmek mümkün mü? Son dönemlerin popüler meselesi Mindfulness dijital çağın zihinlerinin fitness’ı olabilir mi? Bu soruların cevaplarının peşine düşeceğimiz Digital Age Meetup’larının ikincisini 25 Mart Pazartesi akşamı gerçekleştireceğiz.

Dijital çağda zihinsel fitness: Mindfulness

Mindfulness Alliance & Mindfulness Academy Kurucu Ortağı Erhan Ali Yılmaz’ın “Dijital çağda zihinsel fitness: Mindfulness” sunumuyla açılacak buluşma, Egzersiz Uzmanı Murat Bür ve Uzman Diyetisyen Berrin Yiğit’in panelist olarak yer alacakları “Dijital çağda zihin ve beden sağlığımızı nasıl koruruz?” paneliyle devam edecek.

Digital Age Meetup, dijital çağın gündeminden uzakta kalmak istemeyenleri bekliyor. 25 Mart 2019, 19:00’da StartersHub‘da gerçekleşecek etkinliğe buradan kayıt olabilirsiniz.