Skip to main content

Yılın en ilham verici haftası Brand Week Istanbul’un Zorlu PSM’deki ayağında, ilk günün oturumu Legends of Marketing.

6 Kasım’da gerçekleşen gelenekselleşmiş Marka İkonları Yürüyüşü ile eğlenceli ve coşku dolu bir açılış yapan Brand Week Istanbul, Legends temasıyla gerçekleşecek kendi efsanesini yaratan birey ve markalar 4 farklı günde katılımcılarla buluşacak.

Brand Week Istanbul 2017’nin oturumlarına ev sahipliği yapacak olan günlerden ilki Legends of Marketing, geçtiğimiz yıl da olduğu gibi Yekta Kopan’ın açılış konuşmasıyla başladı.

Brand Week Istanbul’un dört gün sürecek oturumları başladı

Çok değerli konukların bu sahnede ve bütünüyle kongre alanının farklı salonlarda ağırlanacağı bilgisini veren Yekta Kopan, Legends of Marketing’in  ilk oturumu için sözü Nielsen İnovasyon Bölümü Partneri & Direktörü Marek Rudek’e verdi.

“Legends of Marketing” kapsamında Iron Maiden’ın solistliği, pilotluk ve girişimciliği aynı bünyeye sığdıran Bruce Dickinson; gelecek sene ne yiyeceğinizi bugünden öngören besin fütüroloğu Dr. Morgaine Gaye; pazarlama dünyasının duayen ismi Prof. Dr. Russell Belk; “Big Data” konusunun babası Prof. Dr. John Deighton gibi efsaneler konuşmacı olarak programda yer alıyor.

Brand Week Istanbul programı ve diğer detayları etkinlik sayfamızdan inceleyebilir, etkinliğin yansımalarını ise yine Digital Age’de bulabilirsiniz.