Skip to main content

Brand Week Istanbul, uzaktan eğitim imkanı bulunmayan çocuklar için TEGV ile işbirliği yaptı. İşbirliği ile birlikte bugünden itibaren alınan her bir Brand Week bileti, çocuklara bir tablet anlamına geliyor.

Koronavirüs salgını ile birlikte iş yapış şekilleri internete kayarken, eğitim de bu gelişmelerden üzerine düşeni aldı. Uzaktan eğitim ile birlikte çocuklar, salgın tehdidinden uzakta eğitimlerini sürdürme imkanına kavuştu. Brand Week Istanbul da bu kapsamda uzaktan eğitim imkanı bulunmayan çocuklar için TEGV ile işbirliği yaptı. İşbirliği ile birlikte bugünden itibaren alınan her bir Brand Week bileti, çocuklara bir tablet anlamına geliyor. Brand Week Istanbul etkinliği için standart bilet satın alarak, TEGV’in “Yeni Dünya Projesi”ne katkıda bulunabilir, Anadolu’da uzaktan eğitime imkanı olmayan çocukların tablet bilgisayarlara ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Etkinlik biletlerini bu adres üzerinden satın alabilirsiniz.

Bu yıl sekizinci kez düzenlenecek olan pazarlama, iletişim ve yaratıcılık liderlerinin buluşma noktası Brand Week Istanbul 2020, 9-13 Kasım tarihleri arasında, online olarak gerçekleşecek. EMEA Bölgesi’nin en büyük iş ve markalar dünyası buluşması Brand Week Istanbul’un 2020 teması ise “Çizginin Dışındakiler”. Brand Week Istanbul hakkında detaylı bilgiye brandweekistanbul.com adresinden ulaşabilir, etkinlikte yerinizi ayırtabilirsiniz.