BRAND WEEK ISTANBUL

DigitalAge | 06.11.2020 - 11:03

Brand Week Istanbul’a saatler kaldı

Brand Week Istanbul, bu yıl 9-13 Kasım 2020 tarihleri arasında ilk kez online olarak düzenleniyor. Bu yıl "Çizginin Dışındakiler" temasıyla gerçekleşecek etkinliğin programı belli oldu.

EMEA bölgesinin en büyük iş ve markalar dünyası buluşması olan Brand Week Istanbul, dünyanın en yaratıcı isim ve projelerini bu sene online olarak bir araya getiriyor. Bu yıl “Çizginin Dışındakiler” temasıyla gerek markaları, gerek fikirleri, gerekse idealist duruşlarıyla yenidünyada “çizginin dışında” düşünmeye cesaret edenler ile değişim yaratmak ve değişimin bir parçası olmak isteyenleri buluşturmayı hedefleyen Brand Week Istanbul, Felis Ödülleri, Lovemarks Ödül Töreni, Fark Yaratan Kadınlar, Shortcase ve Geleceğin Liderleri gibi birçok yan etkinlik ve farklı oturumla da sektörün nabzını tutacak. 9-13 Kasım’da online gerçekleşecek Brand Week Istanbul’un programı kesinleşti.

Inspiration Hall, Digital Future Hub ve Brands & Trends by MediaCat London olmak üzere üç salonda sürecek Brand Week Istanbul’da ayrıca 9-10-11 Kasım akşamlarında etkinliğin Instagram hesabı @brandweekistanbul‘da çok özel üç çizgi dışı sohbet gerçekleşecek.

Akbank’ın katkılarıyla ve Simge Fıstıkoğlu’nun moderatörlüğünde gerçekleşecek Çizgi Dışı Sohbetler’in konukları Emrah Sefa Gürkan, Refika Birgül ve Azra Kohen olacak.

Hafta boyunca sürecek olan Brand Week Istanbul programına buradan ulaşabilirsiniz.