Skip to main content

Made Movement Yaratıcı Grup Başkanı ve Kurucu Ortağı Dave Schiff Brand Week sahnesindeydi

Brand Week Istanbul’da son gün Digital&Mobile Day tüm hızıyla devam ediyor. Dünyaca ünlü yaratıcı işleriyle Made Movement Yaratıcı Grup Başkanı ve Kurucu Ortağı Dave Schiff de sabah oturumlarında Brand Week sahnesindeki yerini aldı.

“Agencies on a Mission” başlıklı sunumunda Dave Schiff, Made Movement’ın ajans kültürünü yaptığı işleri referans göstererek anlattı.

Enerjik sunumuyla izleyicilerle Coke Zero için gerçekleştirdikleri çalışmayı paylaştı. Schiff, yaptıkları kampanyanın tüm detaylarını eğlenceli sunumunda yer verdi.

2008 yılında elektrikli bisiklet markası Brammo markası için oluşturdukları kampanya (adı “Shocking Barack”) salonda beğeni topladı. Schiff ve ekibinin imza attığı çalışmada Detroit’ten Washington’a elektrikli bisiklet ile giderek Obama’ya ulaşıyorlar.

Dave Schiff’in kendi ifadesiyle kampanya kısaca şöyle:

“Kampanyada insanların kanepelerinde elektrikli bisikletinizi şarj ederek nasıl yolculuk ettiklerini görebilirsiniz. Sürdürülebilirliğe de katkıda bulunan projenin artı yönlerinden biri de karbondioksit emisyonunu azaltması.”