Skip to main content

Brand Week Istanbul’un baş döndüren programından çıkış yolu telefonunuzdan geçiyor.

250’nin üzerinde ismin dört güne yayılan süreçte, dört farklı salonda sahne alacağı Brand Week Istanbul‘un akışında kaybolmak istemeyenler için Brand Week Istanbul mobil uygulaması yayında. Uygulama ile konuşmacı profillerine göz atabilir, hangi gün hangi sahnede yer aldıklarını görebilir ve zamanınızı iyi kullanabilmek için kendi programınızı oluşturabilirsiniz. Hatta oluşturduğunuz programı arkadaşlarınızla paylaşarak onlara da rehberlik edebilir ve birlikte hareket etmeyi kolaylaştırabilirsiniz.

Uygulamaya aşağıdaki butonlar aracılığı ile hem Apple App Store’da hem de Google Play’de ulaşabilirsiniz.

Brand Week Istanbul uygulamasını App Store'dan indir

Brand Week Istanbul uygulamasını Google Play'den indir

Mobil uygulamada neler var?

  • Oturumlar: Her günün tüm oturumlarını görüntüleyebilirsiniz. Oturumların üzerine tıklayarak içerik hakkında bilgi alabilir, hangi konuşmacıların sahne alacağını görebilirsiniz.
  • Seminerler: Hangi gün hangi seminerlerin gerçekleşeceğini ve hangi salonda yer alacaklarını görebilirsiniz. Yine seminer girdilerine tıklayarak detaylarına ve sahne alacak isimlere ulaşabilirsiniz.
  • Sosyal Etkinlikler: Networking buluşmaları, fuaye oturumları ve yazarlarımızın kitap imzaları gibi alternatif etkinlikler bu kategoride listeleniyor. Her bir girdi için saat ve salon bilgisi detayları yine sizinle her yerde, parmaklarınızın ucunda.
  • Programım: Baş döndürücü programda yolunuzu bulabilmenin en kolay yolu kendi programınızı oluşturmaktan geçiyor. Oturum, seminer ya da sosyal etkinlik ekranlarında sağ üstte yer alan yıldız ikonuna tıklayarak programınızı oluşturmaya başlayabilirsiniz. Kişisel programınızı paylaşarak arkadaşlarınızın geride kalmamasını sağlamak da elinizde.
  • Konuşmacılar: Konuşmacı biyografilerine bu ekrandan ulaşabilirsiniz, hangi oturumlarda sahne aldıklarını görebilir ve sosyal medya adreslerini takibe alabilirsiniz.
  • Sosyal Medya: Resmi etiketimiz #BrandWeek2017 ile atılan tüm tweet’ler bu ekranda tek akış altında toplanıyor.
  • Kat Planı: Etkinlik mekanı Zorlu PSM’deki salon yerleşimlerini bu ekranda bulabilir, ne nerede gerçekleşecek kuş bakışı görebilirsiniz.
  • Lokasyon: Zorlu PSM’nin adres bilgilerini bu ekranda görebilir ve harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.
  • Sponsorlar: Etkinliğin gerçekleşmesinde katkı sağlayan tüm sponsorlar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Sürekli güncel içerik

Ekranlarda gördüğünüz oturum saatleri, lokasyonları ve konuşmacı bilgileri son ana kadar değişiklik gösterebilir. Bununla birlikte uygulama, her açtığınızda en güncel veriyi çekerek senkronizasyon sağlayacak ve her zaman programın son halini görmenizi sağlayacaktır.