ETKİNLİK

Burcu Şahin | 01.11.2016 - 16:23

Brand Week İstanbul programı açıklandı!

Bu yıl dördüncü kez düzenlenen dünyanın ve Türkiye’nin önde gelen pazarlama, iletişim ve yaratıcılık liderlerinin buluşma noktası Brand Week Istanbul programı açıklandı

Pazarlama ve iletişim endüstrisindeki dünyanın en yaratıcı isimlerini, fikirlerini ve işlerini buluşturmayı hedefleyen, Türkiye’nin en büyük marka ve pazarlama buluşması olan ve bu yıl dördüncüsü gerçekleşecek olan Brand Week Istanbul; son yıllarda bir ekonomi ve finans merkezi olarak hızla yükselen İstanbul’u, sahip olduğu büyük potansiyelle bir yaratıcılık üssü olarak konumlandırıyor.

Wharton School Pazarlama Profesörü Dr. Jonah Berger, Pazarlama ve Marka Stratejisi Otoritesi, Vivaldi Group Kurucusu ve CEO’su Dr. Erich Joachimsthaler, SapientNitro, Marka & Pazarlama Stratejisi Küresel Başkanı Darren McColl, Ödüllü Film Yapımcısı Mika Johnson gibi yıldız isimler, 7 – 11 Kasım 2016 tarihleri arasında “Brand Week İstanbul” kapsamında Lütfi Kırdar’da ağırlanacak.

Brand Week Istanbul’da, bu yıl on birincisi düzenlenecek Felis Ödülleri de gerçekleştirilecek. Medyadan dijitale, markalı içerikten PR’a 14 farklı bölümde, 390 alt kategoride en yaratıcı fikirler ödüllendirilecek.

Brand Week Istanbul’da birbirinden ilham verici konferansların yanı sıra sergiler, yarışmalar, gösterimler, workshop’lar ve eğlenceli birçok faaliyet yer alacak.

Brand Week 2016’nın program detayları şöyle: brandweekistanbul.com/program

1. GÜN
(Büyütmek için üzerine tıklayabilirsiniz)

1.

2. GÜN
(Büyütmek için üzerine tıklayabilirsiniz)

2.

3. GÜN
(Büyütmek için üzerine tıklayabilirsiniz)

3.

4. GÜN
(Büyütmek için üzerine tıklayabilirsiniz)
4.

5. GÜN
(Büyütmek için üzerine tıklayabilirsiniz)
5.