Skip to main content

Türkiye’nin en büyük marka ve pazarlama organizasyonu Brand Week Istanbul, Marka İkonları Yürüyüşü ile başladı.

Bu yıl beşinci kez düzenlenen dünyanın ve Türkiye’nin önde gelen pazarlama, iletişim ve yaratıcılık liderlerinin buluşma noktası Brand Week Istanbul, Marka İkonları Yürüyüşü ile başladı.

Kanyon Alışveriş Merkezi’nde gerçekleştirilen yürüyüşe YKB Vadaa, Opet Opedo, CK Enerji Ateşböceği, Sütaş İnekler, Nescafe Nescafe MUG, Turkcell emocanlar katıldı. Etrafında oldukça kalabalık bir kitle yaratan ikonlar, Kanyon ziyaretçilerine eğlenceli anlar yaşattı.

“Yılın En İlham Veren Haftası” Brand Week Istanbul, bu yıl beşinci kez “Legends” temasıyla düzenleniyor. Apple’ın kreatif direktörü ve bestseller yazar Ken Segall, Facebook’un Küresel Kurumsal Pazarlama Başkan Yardımcısı Sarah Personette, kült metal grubu Iron Maiden’in pilot ve iş adamı solisti Bruce Dickinson, iki Grammy ödüllü tasarımcı ve sanat yönetmeni Stefan Sagmeister, besin fütüroloğu Dr. Morgaine Gaye gibi dünyanın ve Türkiye’nin önde gelen efsane liderler,  “Brand Week Istanbul”kapsamında ilk kez Zorlu PSM’de ağırlanacak.

Hafta boyunca sürecek olan Brand Week Istanbul programına buradan ulaşabilirsiniz.

Etkinlik detayları için MediaCat ve BrandWeek İstanbul sosyal medya hesaplarını ya da desteklenen sosyal ağlarda #BrandWeek2017 etiketini takip edebilirsiniz.

Sayfalar: 1 2