Skip to main content

Brand Week Istanbul’un biletleri www.biletix.com üzerinden satışa çıktı!

Türkiye’den dünyaya yayılacak ilham ve enerjinin her seneki buluşma noktası Brand Week Istanbul’un biletleri Biletix üzerinden satışa çıktı! “Legends” teması etrafında şekillenen, dört gününün her birini Legends of Marketing, Legends of Creativity, Legends of Entertainment ve Legends of Sports isimleriyle farklı başlıklara bölen Brand Week Istanbul’un biletleri, günlük olarak da temin edilebiliyor. Sektörün markalar ve yaratıcılar anlamında liderlerini ödüllendiren, markalar dünyasına ilham veren Brand Week Istanbul; aynı zamanda sektöre ve gençliğe yeni fırsatlar yaratmak misyonuyla öğrenciler için oldukça avantajlı bilet opsiyonu da sunuyor.

Pazarlama dünyasının guruları

Ödül törenleri, sergiler, yarışmalar, gösterimler ve workshop’larla dopdolu bir program sunan Brand Week Istanbul 2017’nin 7 Kasım Salı günü gerçekleşecek Marketing Day’inde, Iron Maiden Grubunun Solisti Bruce Dickinson’dan Besin Fütüroloğu Dr. Morgaine Gaye’e; YouTuber Caspar Lee’den Marka ve Pazarlama Danışmanı Said Baaghil’e kadar birbirinden etkileyici konuşmacılar sahne alacak.

Yaratıcılığın izinde

8 Kasım Çarşamba günü, Creativity Day olarak Brand Week Istanbul ajandasında yerini alırken, Apple’ın efsanevi Kreatif Direktörü Ken Segall, Facebook Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Sarah Personette gibi isimler katılımcılarla buluşacak.

Eğlencenin baş mimarları

Entertainment Day başlığında gerçekleşecek 9 Kasım Perşembe gününde Sagmeister & Walsh’ın Kurucu Ortağı ve Tasarımcı Stefan Sagmeister, The Big Issue Kurucu ve Genel Yayın Yönetmeni Baron John Bird gibi efsaneler ağırlanacak.

Spor dünyasının ikonları

10 Kasım Cuma günü Sports Day kapsamında FIBA Medya ve Pazarlama Hizmetleri Genel Direktörü Frank T. Leenders, Google Biletleme, Spor ve Canlı Etkinlikler Bölüm Başkanı Mike Lorenc ve Sportsnet Group Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Gülüm ve daha birçok konuşmacı katılımcılara ilham verecek.

Ayrıntılı bilgi ve rezervasyon için: www.brandweekistanbul.com