Skip to main content

Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü, öğrencilere reklam dünyasında merak ettikleri soruların cevaplarını bulma fırsatı sunan ADhere Reklamcılık Günleri’nin 11.sini düzenliyor.

Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü’nün bu yıl 11.sini düzenleyeceği ADhere Reklamcılık Günleri’nde; Thaat’s It! Kurucusu ve CSO’su Haluk Sicimoğlu, Tribal Worldwide İstanbul Kreatif Direktörü Arda Erdik, Jingle Jackson Kurucusu Emre Irmak, Depo Film Kurucusu Ender Sevim, Istanbuldogz Film Direktörü, Gerrit Rietveld Academie Amsterdam Grafik Dizaynırı ve aynı zamanda da YouTuber Tunç Topçuoğlu, TBWA Reklam Ajansı CCO’su İlkay Gürpınar, BBDO Reklam Ajansı Creative Directoru Erdinç Mutlu, Y&R CEO’su ve Reklamcılar Derneği Saymanı Arzu Ünal ve daha birçok isim bir araya gelecek. ADhere, 18-19 Kasım’da Boğaziçi Üniversitesi-Uçaksavar Kampüsü Garanti Kültür Merkezi’nde Puhu Tv sponsorluğunda gerçekleşecek.

ADhere Reklamcılık Günleri, üniversite öğrencilerine reklamcılık sektörünün kapılarını aralarken, atölye çalışmaları ve vaka örnekleri ile katılımcılarına etkinlikte aktif bir şekilde yer alma olanağı da sağlıyor. Etkinlik ile ilgili ayrıntılı bilgi ve katılım formu için adhere.buik.net sitesi ziyaret edilebilir.