START UP

DigitalAge | 23.02.2017 - 14:36

Boğaziçi Üniversitesi internet girişimcilerini yarışmaya davet ediyor

E-Founder, internet girişimcilerini ve projelerini yarışmaya davet ediyor. Detaylar haberimizde...

E-Founder; projesi olanlar için projelerini geliştirmek, girişimcilikle ilgilenenler için ise ekosisteme direkt dahil olmalarını sağlayacak önemli imkanlar sunuyor. Compec ve BÜYAK iş birliği ile İTÜ Çekirdek partnerliğinde gerçekleşecek E-Founder, bu sene dijital girişimcilik yarışması ve girişimcilik zirvesi olarak hazırlanacak.

Proje sahiplerine projelerini geliştirmelerini, girişimcilikle ilgilenenlerin ise ekosisteme doğrudan dahil olmalarını sağlayacak imkanlar sunan E-Founder, başvuruları 28 Şubat 2017 tarihine kadar kabul edecek. Sunum teslimlerinin tarihiyse 5 Mart 2017. Finalist 6 takım 1 Nisan’da gerçekleşecek zirveye katılma ve bu süreye kadar sponsor ve profesyonellerden destek alma imkanına sahip olacak. Kazanan proje ödülünün yanı sıra finalist projeleri de çeşitli ödüller bekliyor.

Belirlenen ödüllerden biri İTÜ Çekirdek’in Ön Kuluçka Programı’na giriş hakkı olacak. Kesinleşen diğer iki ödül ise TEB Girişim Evi’nden ofis desteği ve KOÇ Üniversitesi CEMS MIM Programı’na katılım.

Katılımın ücretsiz olduğu yarışma hakkında detaylı bilgiye ve yarışmanın katılım formuna buradan ulaşabilirsiniz.