Skip to main content

Dünyanın en popüler dizisi olma unvanını elinde bulunduran Game Of Thrones, çok yakında BluTV’de yayınlanmaya başlayacak.

Hem fantastik edebiyat hem de televizyon en sevilen ve en çok konuşulan dizilerinden Game of Thrones, 8. sezon bölümleriyle final yapmaya hazırlanıyor. 2019’da 6 bölümlük final sezonuyla 2019’da sevenleriyle buluşacak dizinin Türkiye yayınında heyecan verici bir gelişme oldu. Yerli çevrimiçi yayın servisi BluTV, Game of Thrones’un yakında kendi platformunda yayınlanacağını duyurdu.

BluTV’nin yaptığı açıklamada Game of Thrones’un yeni sezonu yani  8. sezon bölümlerinin yayınlanacağı bilgisi yer almıyor. Yani platformda geçmiş sezonların yayınlanması söz konusu olabilir.

BluTV’nin Game of Thrones hakkında yaptığı açıklama şu şekilde:

‘’Game Of Thrones Çok Yakında BluTV’de!
Tüm dünyada izlenme rekorları kıran, IMDB’de bir milyon oy alarak En Çok Oylanan Diziler Listesi’nde ilk sırada yer alan Game Of Thrones çok yakında BluTV’de!

George R.R. Martin’in çok satan kitaplarından uyarlanan, David Benioff ve D.B. Weiss’in yaratıcısı olduğu HBO yapımı fenomen dizi; Westeros’un mistik topraları ve Yedi Krallık’ın kontrolü için mücadeleye giren 9 soylu ailenin taht oyunları ve düşmanlıklarının anlatıldığı sonsuz bir macera.

Kit Harington, Emilia Clarke, Peter Dinklage, Lena Headey, Maisie Williams, Sophie Turner, Aidan Gillen ve çok daha fazla başarılı oyuncuyu kadrosunda bulduran, 2011 yılında ilk bölümünün yayınlanmasının ardından 7 sezondur her bölümü ayrı bir televizyon olayına dönüşen, çekimleri Kuzey İrlanda, İzlanda, Fas gibi dünyanın çeşitli yerlerinde yapılan dizi; televizyon tarihinin en iyi yapımlarından biri.’’