Skip to main content

Bu yıl 16 Nisan’da 13’üncüsü düzenlenecek olan Digital Age Summit, “Future 4 All” ana teması altında yapay zekâ, algoritmalar, Blockchain gibi birçok farklı konuyu ele alacak. Etkinlik, Blockchain teknolojisine dair bir workshop’a da ev sahipliği yapıyor.

2007 yılından bu yana konu ve konuklarıyla dijital devrimin yarattığı yeni platformların nabzını tutan ve dijital dünyanın en yaratıcı isimlerinin fikirlerine ev sahipliği yapan Digital Age Summit bu yıl da yıldız isimleri ağırlamaya hazırlanıyor.

Blockchain’e dair ne varsa unutun!

16 Nisan 2019 tarihinde Uniq Istanbul’da “Future 4 All” temasıyla gerçekleşecek olan Digital Age Summit, son yıllara damga vuran Blockchain teknolojisine dair bir atölye çalışmasına da ev sahipliği yapacak. Blockchain Türkiye ve Patara Labs’ın desteği ile gerçekleşecek atölye, blockchain alanında yaratıcı bir vizyon ve pratik kazanmak isteyenleri bekliyor.

Digital Age Summit kapsamında gerçekleşecek Blockchain workshop’u 16 Nisan Salı, 09.30-17.00’de Uniq Hall Lounge 2’de gerçekleştirilecek. Detaylı bilgi ve etkinliğe katılmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Digital Age Summit dijital dünyanın önemli isimlerini ağırlıyor

Digital Age Summit’in bu yılki konuşmacıları arasında; dünyanın en önemli teknoloji tasarımlarından NewDealDesign’in kurucusu Gadi Amit, Bilgi Mimarı, FatDUX Group Başkanı Eric Reiss; The Aurima AI’nin CEO’su, Otonom Araçlar ve Yapay Zeka Sistemleri Uzmanı Seval Öz; UX Playground ve Adobe XDI Kurucusu Chakib Labidi; Standard Chartered Virtual Bank’in CEO’su ve Yönetim Kurulu Üyesi Deniz Güven; dünyaca ünlü kullanıcı deneyimi uzmanı ve Optimal Visit CEO’su Craig Sullivan; Genius Steals Kurucuları ve İnovasyon Stratejistleri Faris & Rosie Yakob; Wunderman Thompson İnovasyon Grubu Dünya Başkanı Lucie Greene; Siber Güvenlik ve Teknoloji Uzmanı, Araştırmacı Chris Roberts gibi isimler yer alacak. Ayrıca yan salonlarda dijital pazarlama ve dijital gelişim seminerleri gerçekleşecek. Seminerlerde bilgi mimarisi, mobil ve IoT teknolojilerinde kullanıcı deneyimi tasarımı, dijital pazarlamada teknolojik evrim, optimizasyon ve performans pazarlama, dijital iletişimde inovatif reklam uygulamaları, sanal ve sesli asistan uygulamaları konuları işlenecek.

Digital Age Summit’e katılmak ve etkinlik hakkında detaylı bilgi almak için; digitalagesummit.com